Angel for Fashion: з'явилася нова платформа для просування українських брендів у всьому світі
Окрім Росії та Білорусі
Від чуттєвих суконь FROLOV до концептуальних аксесуарів Kofta Studio — тепер вироби понад 30 провідних українських дизайнерів і брендів можна придбати на одному сайті. Кожен покупець стає Ангелом моди, допомагаючи українській fashion-індустрії пережити військову кризу.

На платформі представлено вже понад 800 товарів. Тут можна знайти худі з 3D-анімацією від FFFACE.ME x FINCH, шовкові хустки Gunia Project, блейзери Indposhiv, маски Bob Basset та смарт-валізи Have A Rest. Частина позицій доступні тільки на замовлення або їхня доставка може бути відкладена через логістичні проблеми.
Творці сайту — ecommerce-платформа Shopify та Джен Сідарі, радниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» з питань моди. Раніше за підтримки міжнародної fashion-експертки українські бренди представили свої колекції в ексклюзивному Archetype Showroom на New York Fashion Week.
Багато хто з вас спостерігає за мужністю та стійкістю українського народу, який чинить опір і відстоює свої міцні цінності. Ми тут, щоб познайомити вас із ще однією дивовижною силою в Україні — їхньою феноменальною індустрією моди. Вони надихаючі, сміливі, і ви побачите їхні цінності, відображені у їхніх витворах.
Angel for Fashion створено, щоб мобілізувати світову fashion-спільноту і забезпечити подальший розквіт української моди.
Обкладинка: Kofta Studio.
Made on
Tilda