Денім залишається головною категорією для кастомізації
Розповідаючи про покоління Z, ми писали, що унікальність стає головною цінністю в епоху самовираження. «Зетам» (які незабаром стануть найбільшою групою споживачів по всьому світу) не потрібні бренди, що догоджають всім. Їм потрібні бренди, які догоджають індивідуальностям.
Кастомізація — один із способів зміцнити лояльність до марки завдяки почуттю причетності
Сьогодні не тільки ательє дають можливість вибрати матеріал, колір, фасон і принт виробу, а й мас-маркет компанії адаптують свої продукти під індивідуальні потреби. Наприклад, марки аксесуарів пропонують комплекти фурнітури для сумок, аби споживач міг самостійно оновлювати модель і користуватися одним і тим же продуктом зі змінними блоками якомога довше, уникаючи зайвих покупок (бо ж тепер ми всі прагнемо споживати відповідально та бути еко-френдлі). Але головною категорією для кастомізації залишається денім.
У мережі можна знайти безліч порад, як переробити улюблену пару джинсів своїми руками. Підлітки можуть запитати про це і своїх батьків, які в 1980-90-ті виварювали джинси та робили потертості за допомогою пемзи. А якщо самоізоляція не надихнула на рукоділля, можна скористатися спеціальними сервісами. Ще кілька років тому Diesel запустили ініціативу Denim Master Studio, а Levi's — Tailor Shop, які допомагають перетворити джинсові вироби за бажанням клієнта: майстри доповнюють їх заклепками, малюнками, патчами та нашивками.
У магазинах Levi's можна додати оригінальний дизайн, змінити фасон джинсів або створити новий одяг зі старих речей, з якими не хочеться розлучатися. Цього літа ексклюзивно для Levi's Tailor Shops студія Blue Print Amsterdam вручну забарвлює тканини з органічної бавовни за допомогою природного барвника індиго, тому дизайн кожної тканини унікальний. Своєю творчістю можна ділитися в соціальних мережах із хештегом #levistailorshop.
Володіючи оригінальною річчю, споживач міцніше пов'язаний з нею емоційно, а, отже, і з вашим брендом. Як відзначають в Levi's, ми буквально живемо в джинсах, зношуючи іх до дірок. І оскільки це найпопулярніший модний продукт, споживачі хочуть зробити його персональним.

За підтримки Українського культурного фонду

Одна річ для кількох діджитал-образів

Споживачі вимагають відкритості від брендів

Made on
Tilda