Український бренд Riot Division випустив аксесуари з кіберзахистом у благодійній колаборації з CyberUnitTech
Бренд технологічного одягу Riot Division і кібербезпекова компанія CyberUnitTech презентували спільну колекцію Cyber Warfare Legion. Прибуток від продажу одягу та аксесуарів перерахують до фандрейзингової платформи UNITED24 на закупівлю генераторів для лікарень
Серцем благодійного дропу стали сумки-месенджери для ноутбуків і сумки-гаманці для телефонів, виготовлені з використанням тканини Фарадея. Цей матеріал блокує електромагнітні сигнали 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth і Wi-Fi. Разом із аксесуарами до колекції увійшли бавовняні футболки та худі з принтом від художника Олега Семака.

Нова колекція шанує кіберспеціалістів з усього світу, які з перших хвилин повномасштабної війни стали на захист свободи та незалежності України.
«Кожного дня ворог здійснює сотні невидимих атак на українську критичну інфраструктуру та інші об'єкти, які забезпечують функціонування міст та країни в цілому. І лише завдяки таланту, навичкам та самовіддачі кіберспільноти, Україні вдається стримати чисельні нападки ворога. Можливо, це не найвідоміша битва, її масштаб неочевидний, але насправді вона торкається кожного громадянина України. Завдяки об'єднаним зусиллям ЗСУ та кіберспільноти ми всі захищені у кіберпросторі», — зазначає команда Riot Division.
Cyber Warfare Legion — перша капсула бренду, яка була створена під акомпанемент генераторів. Увесь прибуток колаборації перерахують на їхню закупівлю для лікарень.

«Неймовірно складно працювати в сутінках, шукаючи правильний варіант оброблення кишень у худі. Але водночас це дозволяє зрозуміти, який титанічний труд здійснюють наші лікарі, рятувальники, які в темряві виконують набагато складнішу роботу», — коментує стратег Riot Division Платон Осадчий.

Команда сподівається, що цей дроп подарує людям більше світла в прямому та переносному значеннях.

Трисезонний мішок визнали найкращим у світі за версією платформи ISPO Award 2022

Ласкаво просимо до «Нової ери любові»

Made on
Tilda