Вибір редакції: 5 книг грудня
Читаємо про Харківську школу фотографії, експериментальну моду та делікатну історію хутра
Харківська школа фотографії: гра проти апарату
MOKSOP випустив монографію мистецтвознавиці Надії Бернар-Ковальчук, що стала першим виданням про представників школи та їхню творчість.

Том розділено на дві частини. Перша присвячена учасникам групи «Время», яка існувала в 1970-х роках. Радянські критики часто називали їхні роботи зухвалими та непристойними. Друга частина розповідає про три покоління харківських фотографів — з 1960-х до 2010-х років.

У книзі дослідниці представлені біографії учасників об'єднань «Госпром», «Группа быстрого реагирования» та «Шило». Автор розповідає про те, що пов'язує всіх цих фотографів, і як естетика ХШ співвідноситься з сучасним культурним полем.
Хутро: делікатна історія
Перша і єдина в своєму роді книга, яка розглядає вплив хутра на суспільство, політику та, звичайно, моду.

У цього матеріалу багата та складна історія, кульмінацією якої стали дебати про етичність. Довгий час хутро вихваляли за теплоту, м'якість і статусність, але сьогодні бренди і громадські організації проводять кампанії проти жорстокого поводження з тваринами, забруднення середовища та швидкої моди.

Книга Джонатана Файерса досліджує не тільки політику хутра, але і його центральну роль в західній моді, тактильне задоволення, яке забезпечує натуральний матеріал, а також його використання в літературі, мистецтві та кінематографі.
Експериментальна мода
У серії журналу «Теорія моди» вийшла нова книга теоретика культури та історика моди Франчески Гранати. Як проявляються гротеск і карнавал в моді? Як мода пов'язана з мистецтвом перформансу? Чи може експериментальна мода стати мейнстрімом? Авторка присвятила видання провокативним і ексцентричним явищам, які відводять далеко від звичних уявлень не тільки про високу моду, а й про тіло.

Франческа досліджує творчість дизайнерів, які увійшли в історію моди сміливими експериментами: Рей Кавакубо, Джорджина Годлі, Мартін Маржела, Бернард Вільгельм та майстер перформансів Лі Бауері. Всім їм вдалося змістити кордони тілесного, похитнути загальноприйняті уявлення про еталонне тіло, абсолют класичного стилю, фемінність та саму топографію тіла.
Демографія і модні тенденції від середньовіччя до сучасності
Чарльз Уорт, Луї Віттон, Поль Пуаре, Коко Шанель, Крістіан Діор, Ів Сен-Лоран, Кельвін Кляйн, Ральф Лорен, Александр Макквін, Том Форд — успіх багатьох провідних дизайнерів прийшов завдяки дизайну, який сподобався найбільшій демографічній групі споживачів. А коли House of Worth, Paul Poiret і Mainbocher не змогли наздогнати мінливу демографічну ситуацію, вони втратили клієнтів і в кінцевому підсумку закрили свої магазини.

Це єдина книга, що охоплює повні життєві цикли модних тенденцій за 600-річний період, відстежуючи демографічні зміни. Видання точно оцінять дизайнери, рітейлери, fashion-аналітики, куратори музеїв, викладачі та історики моди.
The Hoodie Design Book
Якщо ви дизайнер одягу та любите створювати худі, тоді вам точно сподобається найбільший в світі скетчбук із 277 шаблонами толстовок.

Видання від HOODIE CON також містить 10 зразків технічних пакетів, які допоможуть ефективно донести ваші ідеї до виробників. Експериментуйте зі складним дизайном худі завдяки скетчам у великому форматі.

Історія текстилю та вуличного одягу, мистецтво кімоно та виставки Інституту костюма останніх років

Віртуальні герої демонструють осінню колекцію 2021

Made on
Tilda