Вибір редакції: 5 книг грудня
Надихаємося кінокостюмами та досліджуємо українську спадщину
Шалено дивовижно: костюми Дивовижної місіс Мейзел
У лютому виходить четвертий сезон комедійно-драматичного серіалу «Дивовижна місіс Мейзел» — продовження історії про дбайливу дружину та зразкову домогосподарку з Нью-Йорка 50-х, яка виявилася значно талановитішою за свого чоловіка і стала стендап-коміком. Попередні сезони отримали премії «Еммі», «Золотий глобус», нагороди кінопремії «Вибір критиків» і Гільдії продюсерів США.

Напередодні виходу нових серій «Дивовижної місіс Мейзел» костюмер серіалу Донна Заковські випустила книгу, щоб поділитися образами, мудбордами та закулісними подробицями створення гардеробу героїв.
Маленька книга Gucci: історія культового Дому моди
Поки в кінотеатрах продовжують показувати фільм «Дім Gucci», ми рекомендуємо дізнатися, завдяки яким саме продуктам і легендарним знахідкам цей італійський бренд зумів зійти на п'єдестал модного ідолопоклонства.

Від майстерні з пошиття чемоданів і аксесуарів для жокеїв до титану світу розкішної моди — пориньте у вікову історію Gucci з книгою «Little Book of Gucci: The Story of the Iconic Fashion House».
Карін Ройтфельд: Нешаноблива
Ім'я Карін Ройтфельд незмінно асоціюється зі стилем еротичного шику. Її рекламні кампанії 90-х, створені з фотографом Маріо Тестіно, стали відвертою класикою fashion-стилістики. Муза Тома Форда і втілення «паризькості» 10 років була редактором моди французького Vogue, а потім заснувала власне видання CR Fashion Book.

Карін Ройтфельд демонструє, що стиліст може бути таким самим значним гравцем індустрії, як будь-який інфлюенсер. Потрібно лише вміти продюсувати власну естетику. Дізнатися більше про життя та кар'єру fashion-легенди можна у книзі «Carine Roitfeld: Irreverent» і документальному фільмі «Мадемуазель Сі».
Беззахисність перед красою
Ми раді знайомити вас не лише з книгами світової професійної fashion-спільноти, а й з роботами, що надихають створювати сучасну українську моду.

«Беззахисність перед красою» — збірка мистецьких реконструкцій народного одягу художниці Катерини Білетіної. Сучасна авторка створила малюник, надихаючись традиційним українським вбранням з різних куточків країни — Буковини, Полісся, Східного Поділля, Волині, українського Причорномор'я... Окрім ілюстрацій, до альбому увійшло розлоге інтерв'ю з мисткинею та невеликі есеї про її творчість.
Кольори і мелодії українського свята
Головний редактор видавництва «Родовід» Лідія Ліхач склала цю книгу на основі виставки, що подорожувала Україною та проводилася на підтримку національних традицій та культурної спадщини нашої країни. Каталог містить близько двохсот ілюстрацій мистецьких предметів, що були частиною життєвих та календарних практик українців з різних регіонів — від Гуцульщини до Слобожанщини. Це: килими, ікони, вишивки, одяг, скульптура, предмети хатнього побуту.

До книги увійшли зображення старовинних предметів з приватної колекції третього президента України Віктора Ющенка, а також зі збірок Лідії Ліхач, Олега Пінчука, Петра Гончара та інших.

Казкова робота легендарного французького дуету

За підтримки майбутньої голови Inditex Марти Ортеги

Made on
Tilda