Конопляна шуба українського бренду DevoHome отримала нагороду Green Product Award 2023
Переможець у категорії «Мода»
З 23 по 28 березня у Берліні проходить церемонія нагородження Green Product & Concept Award у Берліні — щорічної премії, яка відзначає продукти та послуги, що вирізняються дизайном, інноваціями та сталістю. Цьогоріч учасники з 40 країн подали рекордні 1300 заявок.

Український бренд одягу та домашнього текстилю з конопляного волокна DevoHome став переможцем престижної міжнародної нагороди в категорії «Мода».
«Проєкт конопляного хутра показує, наскільки непотрібним є розведення тварин лише для виробництва хутра, тоді як існує рослинна альтернатива в моді, а також у сферах, де потрібна тепла тканина», — офіційна заява журі конкурсу Green Product Award.

«Ми перші в світі, хто розробив та пропонує інноваційне хутро на основі нетканого волокна із конопель як замінник натуральному та екохутру», — поділилась засновниця бренду Оксана Дево.

Інноваційний матеріал HempFur, замінює тваринне й синтетичне хутро; за своїми якостями підходить для пошиття конопляних шуб. Також в Devohome виробляють натуральний конопляний утеплювач, який використовують для пальт, жакетів і жилетів як заміну пуху і синтетики, що зазвичай використовується в мас-маркеті.
Конопляне волокно — це міцний біорозкладний матеріал, росте без гербіцидів і пестицидів, стійкий до шкідників, швидко поглинає і виділяє вологу, гіпоалергенний; забезпечує прекрасну регуляцію температури та циркуляцію повітря.

DevoHome наголошують на тому, що при створенні HempFur вони свідомо ставляться до усіх ланок створення, не вбиваючи, а відновлюючи традиційне для України виробництво текстилю з конопель.
Made on
Tilda