Цифрові художники: 5 натхнень літа
Віртуальні курорти, діджитал-квіти й гардероб від AI в дусі Ренесансу
Paul Milinski — один із світових лідерів просторового дизайну і 3D-візуалізації, який спокушає розкішними мета-віллами й столиками на двох у віртуальному океані.

Автор із Мельбурна створює безтурботні візуальні історії для Сartier, Louis Vuitton і Hermes та співпрацює з провідними медіа від Vogue до Complex. Пол Мілінскі вважає, що цифрове мистецтво є настільки ж справжнім художнім вираженням, як і будь-яка інша форма мистецтва. Тож зараз ми знаходимося тільки на початку найзначнішого художнього руху в історії.
Коли мода стає живою галереєю, а людське тіло — витвором мистецтва.

Анонімний автор Str4ngeThing використовує штучний інтелект для створення сюрреалістичних речей. Митець надихається ефектом Мандели — феноменом помилкових спогадів і зображає одяг, взуття та аксесуари, які з'явились начебто не в ту епоху.

Одна з найвідоміших серій митця «Renaissance Revival» віддає данину блискучим італійським майстрам Відродження, поєднуючи історію мистецтва, архітектуру та сучасну моду. «Кожен одяг є свідченням позачасової краси та винахідливості, які визначили епоху Відродження. Подібно до того, як архітектори створювали грандіозні собори та палаци, ми створюємо одяг, який викликає таке ж почуття благоговіння та подиву, формуючи оповідь, яка переносить минуле в сьогодення», — розповідає Str4ngeThing про речі, сгенеровані нейромережею.
Піонер медіа-сценографії Тобіас Греммлер розширює межі мистецького перформансу.

Кожен проєкт німецького художника — чи то кліп для співачки Björk, візуалізація для Лондонського симфонічного оркестру або виставка на Венеціанській бієнале танцю, яку ви бачите на відео, — це заворожуючий досвід для глядача, який стає свідком закарбування невловимої краси рухів.

Автор поєднує свій досвід у цифрових медіа, анімаційній графіці, дизайні інтерфейсу та написанні музики, стираючи кордони між віртуальністю та реальністю.

Сьогодні Тобіас Греммлер викладає у Міському університеті Гонконгу та продовжує творчі пошуки, досліджуючи невидиму інформацію рухів людського тіла і природних явищ.
Нашу літню добірку заквітчує українська цифрова художниця Дарія Антипенко.

Незалежна 3D і моушн-дизайнерка з Дніпра створює діджитал-квіти й різноманітні абстрації, надихаючись екзотичними рослинами, природними структурами, мінералами, павутиною, грибами та іншими проявами життя.

Даючи свободу власній фантазії, Дарія досліджує органічні форми й створює унікальні гібриди, яких не існує в природному світі.

Авторка виставляє свої роботи на відомих маркетплейсах, а весною серію Дарії Inner Sense сможна було побачити на великих дісплеях посеред вулиць Лос-Анджелеса.
І насамкінець познайомтеся з цифровим прибульцем, який приземлився у Парижі.

Діджитал-супермодель та інфлюенсер Zlu насолоджується своїм найкращим життям у парках і бутиках французької столиці, демонструючи модні образи від Karl Lagerfeld, Chimi, Pull&Bear та інших брендів.
Обкладинка — Paul Milinski (з колекції The Lucid Planet)

У рідному селі видатної художниці-примітивістки

Нейромережі «вивчили» 15-річний архів митців і створили 100 нових творів

Made on
Tilda