Цифрові художники: 5 натхнень листопада
Дослідники віртуальних всесвітів
Напевно, ви бачили щонайменш одну роботу багатопрофільного художника та режисера Шейна Гріффіна — шпалери, створені для запуску iPhone 8. У списку клієнтів його нью-йоркської студії Grif — компанії Apple, Louis Vuitton, Nike, Givenchy, репер Каньє Вест і баскетболіст Леброн Джеймс.

Художній підхід Шейна ґрунтується на сюрреалізмі та абстракції, які майстерно вписуються у повсякденне життя. Він створює графічний дизайн, 3D-анімацію, скульптури та фільми. Прем'єра найзнаковішого відео під назвою «Chromatic» відбулася на конференції TED у 2018 році, а потім арт-фільм демонструвався у галереях Нью-Йорка, Лондона, Дубліна, Москви та Лос-Анджелеса.

У нашій добірці ділимося роботами Grif Studio для футуристичного журналу MeowWolf Zine, який досліджує майбутнє моди, квантової механіки, біоінженерії, спорту та інопланетного життя.

Його герої з рожевими очима готові досліджувати та підкорювати різні епохи та мультивсесвіт.

Італійський художник Anthony Rosati отримав диплом медіа-дизайнера в Мілані та з 2015 року почав розвивати свою кар'єру як моушн-дизайнера. Сьогодні він працює в галузі 3D fashion art, співпрацюючи з модними компаніями, музикантами та комерційними лейблами — від португальського Vogue та ювелірного бренду Chrishabana до репера Lil Nas X та автомобільної марки Genesis.
У роботах Барона Лантеня рідкокристалічні дисплеї перетворюються на портали між реальним та віртуальним світом.

У своїй анімаційній серії Tangible Data канадський художник підкреслює матеріальність пристроїв, які оточують нас, надаючи їм різні фізичні властивості за допомогою 3D-моделювання.

Лантень демонструє свої цифрові твори на міжнародних майданчиках мистецтва та технологій — від Dutch Design Week до фестивалю музики та медіа-арту Sónar+D у Барселоні.

ONEFALLART — цифровий художник-самоучка зі ступенем магістра психології. Емоційне мистецтво британського автора керується руйнуванням. Його світ майбутнього сповнений страждань, але у всьому цьому він знаходить гармонію та порядок.

ONEFALLART став популярним художником у NFT-спільноті, успішно продаючи свої роботи на MakersPlace та SuperRare.

Дім цифрової моди Placebo кидає виклик традиційному одягу — використовує комп'ютерну графіку замість тканин, щоб знизити негативний вплив на навколишнє середовище та подарувати більше можливостей для самовираження, ніж має фізичний світ. Одяг, взуття та аксесуари від Placebo можна «носити» в доповненій реальності та додавати на свої фото:

«Мода сьогодні — це інструмент для створення контенту. Використовуючи цифрову моду, ми даємо можливість створювати унікальний fashion-контент екологічно безпечним способом».

Обкладинка — Shane Griffin.

Поринаємо у віртуальні світи лідера українського медіамистецтва

Казкова робота легендарного французького дуету

Made on
Tilda