Цифрові художники: 5 натхнень жовтня
Від інтерпретації давньогрецьких міфів до картин майбутнього
«Картини, які він створює, повністю трансцендентні і виходять за межі того, чого можна торкнутися в нашому світі», — пише платформа Visual Atelier 8 про роботи Андреа Марсіаса.

3D-художник із Сардинії під псевдонімом Waarp — 100% самоучка, який може знайти натхнення в будь-чому — сцені фільму, рядку книги, музиці чи творі мистецтва улюбленого художника. Андреа зачаровують космос і людські форми, а його пейзажі і герої оживають різноманітними відтінками та райдужними переливами.

Французький цифровий художник і арт-директор Guillaume Sauzey створює проєкти у співпраці з Nike, Orange, Samsung, Facebook, Bungie та іншими брендами, відтворюючи шкіру, хутро, сітку й інші текстури модних образів у діджитал-просторі.

Серед нещодавніх релізів Гійома — NFT-робота під назвою In a NYC Club, представлена на Foundation App. Музику до неї написав португальський діджей та продюсер Holly, номінований на премію Греммі.

Маючи пристрасть до 3D-мистецтва, італійська художниця Aurorae інтерпретує грецькі міфи і створює цифрових богинь. Одні мешкають у підводному світі, як спокійна та чиста Nāïás, інші — за межами нашої планети, як Astrea, яка втекла від хаосу і зла Землі, щоб керувати зірками.

23-річна художниця одягає своїх героїнь у мереживні сукні та напівпрозорі вбрання, прикрашаючи діджитал-тіла золотими аксесуарами і малюнками сузір'їв.

Хорватський митець отримав ступінь бакалавра в галузі кіно, телебачення та мультимедіа і сьогодні спеціалізується на 3D-моделюванні, рендерингу та анімації. Вже кілька років Рене працює з програмою Blender, створюючи персонажів, предмети інтер'єру та меблів на тему технологічного майбутнього.
Стікери, тату і люксові бренди в сюрреалістичному середовищі. Мультидисциплінарний художник-самоучка, також відомий як Palash або Ash, працює в сфері 3D та AR.

«Хаос і ненависть навколо змусили його зрозуміти, що існує потреба в коханні та співчутті», — саме цим обумовлено мистецтво BandanaBoi.

Неонова розкіш і моушн-дизайн, який зачаровує

Київ зустрів жовтень новим мультидисциплінарним фестивалем сучасного мистецтва, моди і культурних колаборацій

Made on
Tilda