Цифрові художники: 5 натхнень вересня
Неонова розкіш і моушн-дизайн, який зачаровує
3D-художниця з Неаполя створює цифрових моделей — наполовину дівчат і наполовину роботів, прикрашаючи їх звивистим драпіруванням і дорогоцінним камінням.

У кожної героїні Терези — своя історія, почуття і спогади, що відображають особисті переживання художниці та її бачення майбутнього.

У своєму Instagram цифровий художник із Берліна попереджає, що значна частина його творів може викликати тріпофобію через велику кількість отворів і нерівностей.

Паралельно Адам візуалізує наші «часто грубі й помилкові» відносини з технологіями та цифровим середовищем, які викликають настільки сильне бажання бути чимось іншим крім плоті на планеті землі і води, що це розбиває серце художника. Його роздуми з цього приводу можна побачити в серії робіт LAST THOUGHT, що стала «темним, але обнадійливим любовним листом майбутньому людства».

Yugal Odhrani — близнюк із сім'ї з трьома парами близнюків, який навчився висловлювати свою індивідуальність через цифрове мистецтво.

Ще в 14 років дизайнер і арт-директор з Дубая створив власний VFX-бізнес на YouTube і вже з юних років почав збирати клієнтську базу, до якої сьогодні входять Louis Vuitton, Gucci, Prada, Nike та інші бренди першої величини.

«Мене завжди радує можливість вирішувати проблеми, використовуючи дизайн і інновації. Я з нетерпінням чекаю, коли мені пропонують продукти або ідеї, які здаються застарілими, і я можу вдихнути в них нове життя, використовуючи свою творчість», — розповідає Югал на своєму сайті.
Роботи mys·ter·y досліджують сюрреалістичні ідеї, які виходять за межі реальності. За творами цифрового художника і моушн-дизайнера з Великобританії стежать 436 тис. фоловерів в Instagram, яких заворожують концептуальні проєкти, повні таємниць і галюцинаторних компонентів.

Автор працював із незліченною кількістю артистів, брендів і агентств по всьому світу, зокрема з Apple, Nike, Adidas, Puma, Lacoste, Creed, Sony, Atlantic Records, Mini Cooper і French Montana.

3D-митцю з Венесуели подобається використовувати неон, психоделічні кольори і надавати всьому блиску.

Незважаючи на те що фантастичні роботи Сільви переносять глядача в інший світ, автор зачіпає безліч реальних тим і нерідко зображує скелет, череп і різні частини людського тіла.

Роботи, які розширюють межі уяви

Молоді дизайнери демонструють інновації на головному подіумі країни

Made on
Tilda