KARPOVA закликає звільнитися від сорому з колекцією «Ethical & Environmentally»
Український бренд представив sustainable-одяг із зображенням статевих органів
Дизайнерка Ірина Карпова вважає, що не можна соромитися того, чим наділила нас природа. Оспівуючи красу людської наготи, засновниця бренду KARPOVA створила джемпери із вишивкою у вигляді вульви та корсети, що імітують чоловічі статеві органи.
Колекція осінь-зима 2021/22 «Ethical & Environmentally» вироблена з органічної бавовни й джуту, що не проходили хімічного очищення, обробки та фарбування. При цьому кожна річ викриває теми, які сьогодні цензуруються чи розглядаються в рамках «нової етики»: «Лонгслів з рукавом-клешнею звертає увагу на ментальне здоров'я (коли людина стає заручником стресу і перетворюється на міського божевільного), джинси з довгими нитками-косами відображають позицію вибору: «Put a comma: thickets not cut!», а застібки у вигляді «сорочечки» — посилання на безтурботне дитинство, з яким нове покоління не завжди готове прощатися», — йдеться у презентації колекції.
Я з власного досвіду розумію, на скільки власне відчуття жіночності може бути знищене соціальними «правилами». Прийшовши до усвідомлення божественності, але ніяк не унікальності всіх частин свого тіла, соціально нав'язаний сором зник сам по собі. Але не всім легко прийти до цієї думки самостійно. Філософія бренду KARPOVA допомагає мені говорити про проблему і бути почутою, а також бути корисною світу і всім тим, хто потребує підтримки!
— зазаначає Ірина Карпова.
Український бренд жіночого одягу KARPOVA почав свою історію в 2020 році. Ірина Карпова створює колекції у стилі агресивної гранж класики та обирає гуманний підхід до виробництва, використовуючи натуральні та вінтажні тканини.

Ірина Джус продовжує розвивати концепцію уніфікованих предметів гардероба

Київ зустрів жовтень новим мультидисциплінарним фестивалем сучасного мистецтва, моди і культурних колаборацій

Made on
Tilda