Ради моди Франції, Італії, Німеччини та інших країн ЄС створюють Європейський модний альянс
Перша транснаціональна співдружність європейських рад та інституцій моди
Поки Україна рухається до статусу кандидата до ЄС, європейська fashion-спільнота запроваджує нові ініціативи, покликані обмінюватися досвідом, ідеями сталого й інклюзивного розвитку та просувати таланти індустрії.

Цього тижня 21 національна та регіональна рада моди з 18 країн континента запускає Європейський модний альянс, який має одностайно представляти модну галузь перед європейськими законодавцями. Як повідомляє WWD, Національна палата італійської моди, Французька федерація кутюр'є та інші fashion-арбітри об'єднуються під однією організацією.
Президента альянсу обиратимуть з різних країн і кожний учасник об'єднання робитиме внесок на фінансування роботи органу — сплачуватиме частку залежно від свого розміру та національного бюджету. Першу президентську посаду до кінця 2023 року обійме головний виконавчий директор Fashion Council Germany Скотт Ліпінський.

Хоча офіційний маніфест оголосять згодом, основна мета альянсу вже є очевидною — представлення європейської модної індустрії на рівні уряду ЄС.

Окрім Росії та Білорусі

Користувачі Instagram, Facebook і Messenger зможуть одягати своїх аватарів у дизайнерські образи

Made on
Tilda