Що вибрали модні бренди на виставці Première Vision Paris
Головні тканини та декор сезону AW 20/21
Première Vision Paris опитав більше 300 дизайн-студій та виробників тканин, які представили свою продукцію на одній з найголовніших міжнародних виставок текстилю в центрі Paris-Nord Villepinte у вересні 2019 року.

Автори опитування зазначають, що внутрішні якості матеріалів набувають все більшої цінності, в той час як розмови про зовнішній вигляд відходять на другий план. Основна увага приділяється екологічним питанням, якості та стійкості тканин, хоча це ні в якій мірі не означає відсутність інтересу до естетики.
Екологічна відповідальність
На кожному стенді найбільшим інтересом у покупців користувалися стійкі матеріали. І хоча сектори спорту й активного відпочинку продовжують лідирувати в плані відповідальних інновацій, результати опитування підтверджують, що інші сегменти також намагаються брати на себе екологічні зобов'язання. Для фахівців з чоловічого одягу сталий розвиток став пріоритетом номер один, а показник за рік виріс з 10% до 20%. Виробники матеріалів для жіночого одягу також намагаються «очистити» виробництво вовни, створення мережив і вишивок. Стосовно принтів екологічний інтерес підскочив з 5% до 28%.
Натуральність і комфорт
Після багатьох сезонів, на яких були представлені різноманітні суміші волокон, у цей раз модні бренди активніше купували більш благородні композиції. Вибір чистої вовни, альпаки та кашемірових сумішей продовжує розширюватися. Крім цього підвищеного інтересу до натуральних волокон можна відзначити й пошук більш м'яких, легких та еластичних тканин.
Нові контрасти
premierevision.com
У цьому сезоні модні бренди віддали перевагу знайомим принтам в оновлених кольорах, які займають вигідне положення на ринку серед популярних візерунків: квіткові мотиви, гусячі лапки, клітина, тартан і смужки. Наступної зими fashion-бренди будуть створювати контраст не тільки за допомогою монохромних і візерункових тканин, але й завдяки текстурним вставкам.
Гендерна нейтральність
Вибір байерів, які спеціалізуються на жіночих і чоловічих колекціях, стає все більш схожим. Еластичні й струмисті тканини вибирають як перші, так і другі. Ця тенденція підтверджує, що розрив між чоловічим і жіночим стилями звужується. Заклик до свободи відкриває нові можливості для використання тканини при створенні костюмів, суконь, структурованих предметів одягу та інших виробів.
Made on
Tilda