Вибір редакції: 5 книг лютого
Від біографій fashion-легенд до збірки текстильних інновацій
All About Yves
Коли потрапляєш у музей Іва Сен-Лорана, здається, що майстер творить тут і досі — просто відійшов на хвилинку, залишивши в кабінеті начерки та рулони тканин. У будівлі колишнього Дому Моди Іва Сен-Лорана зібрано понад 5000 предметів одягу, 15 000 аксесуарів, а також ескізи, фотографії та інші роботи кутюр'є, створені в період з 1974 до 2002 року.

Дізнатися про спадщину великого дизайнера можна не тільки, переступивши поріг особняка на авеню Марсо, а й перегортаючи сторінки книги «Все про Іва», яка документує життя великого дизайнера, починаючи з дитинства і закінчуючи знаменними моментами його кар'єри.
Hi-Fructose. New Contemporary Fashion
Редактори арт-журналу Hi-Fructose представили візуальне дослідження перетину світу моди і носимого мистецтва, де технології, скульптура, експериментальні матеріали та «потойбічний» дизайн зливаються в новий жанр.

296 сторінок книги наповнені авангардними моделями зі спеціальним вступом архівістки по костюмах Музею наративного мистецтва Джорджа Лукаса Аліни Кемпбелл, а також нарисами та інтерв'ю з дизайнерами-початківцями та визначними іменами світу моди, такими як Мірко Хепберн, Арена Флавія Роуз Канс і Кансай Ямамото.
SIR. Mario Testino
Sir — найоб'ємніша книга зірки модної фотографії Маріо Тестіно.

На 456 знімках, створених майстром за 30 років, можна побачити Джорджа Клуні, Девіда Бекхема, Міка Джаггера, Девіда Боуї, а також моделей та незнайомців. Через їхні портрети, костюми та гру з гендерними ролями фотограф досліджує чоловічу привабливість і демонструє образи денді, джентельменів, фриків та мачо, які постійно еволюціонують.
Inspiring Fashion: Textile Revolutions by Premiere Vision
Майже півстоліття fashion-інсайдери обирають виробників тканин, шкіри та аксесуарів на Premiere Vision. У межах найвпливовішої та наймасштабнішої міжнародної виставки текстилю презентують інноваційні та трендові матеріали, які дозволяють створювати успішні колекції, дивлячись у майбутнє.

Ця книга, ілюстрована архівними зображеннями, фотографіями з журнальних нотаток, портретами ремісників і дизайнерів, розповідає історію гурту, від початку створеного 15 ткачами з Ліону, а також фокусується на модних революціях останнього десятиліття.
Irving Penn: Centennial
Майстер портрета, натюрморта і fashion-фотографії. Американський фотограф Ірвін Пенн знімав для Vogue із середини минулого століття та створював рекламні проєкти для знаменитих брендів. У його об'єктив потрапили Пабло Пікассо, Сальвадор Далі, Чарлі Чаплін та Одрі Хепберн.

Сьогодні роботи легендарного фотографа зберігаються в колекціях багатьох музеїв світу. Каталог Irving Penn: Centennial супроводжував однойменну ретроспективу в Метрополітен-музеї. У цій книзі зібрані знакові знімки Пенна, а передмова поміщає їх у контекст різних художніх, соціальних та політичних умов і подій, що вплинули на зміст фотографій.
Made on
Tilda