Нові колекції IDoL., Lake Studio та Elena Burenina
Що продемонстрували українські дизайнери на Ukrainian Fashion Week FW20-21
IDoL.
Серж Смолін представив колекцію, натхненну азіатською fashion-урбаністикою та трансформацією моди під впливом східного міста XXI століття. У лінійку IDoL. увійшли пальта, нейлонові пуховики, що імітують чоловічі сорочки, костюми та білі футболки з принтами S.Payet. Роздуми дизайнера над образом сучасного споживача та відносинами в світовій економіці подарували колекції символічну назву Money.

Хоча Серж Смолін вже встиг попрацювати з жіночим одягом, він вперше продемонстрував свої костюми на жінках-моделях, показуючи, що тепер вони «керують світом, а чоловіки стають слабкішими». У сезоні осінь-зима 2020-21 дизайнер зробив ставку на мобільність, трансформацію та зручність.
Lake Studio
Дизайнерки Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь запросили гостей показу під скляний купол Міжнародного конгрес-центру «Український дім». Накресливши кола під кольоровими вітражами, моделі продемонстрували колекцію, натхненну садово-парковим ансамблем Sacro Bosco — пам'ятником італійського Ренесансу в комуні Бомарцо. Стилістика Відродження та міфологічні скульптури «Священного лісу», що висічені зі скель, відбилися в настрої та силуетах лінійки. Lake Studio присвятив колекцію любові та злиттю природи з архітектурою.

Створюючи сукні з відкритою лінією плечей, блузи, пальта та приталені жакети, марка звернулася до оксамиту, жаккарду, «дикого» шовку, вовни та мережива. Доповнили образи аксесуари з річкових перлів неправильної форми. У новій колекції Lake Studio на тлі деревних відтінків оживають золотисто-помаранчеві флористичні принти та життєстверджуюча фуксія.
Elena Burenina
«Ті, що танцюють у хмарах» — так назвала сою нову колекцію Олена Буреніна, присвятивши її чутливим, вразливим і разом з тим сильним людям, які живуть у власному світі та потребують захисту. Дизайнерка побудувала лінійку на полярності кольорів і фактур: чорний стикається з білим, кілька разів впускаючи ягідний відтінок, а груба пальтова тканина та шкіра контрастують з ніжним кашеміром і шовком. У той час як м'які тканини забезпечують тактильний комфорт, жорсткі — захищають від навколишнього світу.

У новій осінньо-зимової колекції Олена Буреніна сфокусувалася на верхньому одязі. Крім пальт і тренчей в лінійку ввійшла капсула пуховиків та аксесуарів, яка була створена спільно з українським брендом MoonGoose Outerwear.
Made on
Tilda