IENKI IENKI створили високотехнологічні куртки для українських полярників
Співробітники антарктичної станції «Академік Вернадський» отримали парки для екстремальних погодних умов
Теплий одяг українського модного бренду носять по всьому світу, відтепер — навіть в Антарктиці. Outwear-марка у співпраці з Національним антарктичним науковим центром України створила модель Antarctic Expedition Parka для дослідників льодового континенту.
Команда IENKI IENKI півроку працювала над формою в межах нової програми бренду «Advanced Research», яка покликана вивчати і застосовувати новітні технології виготовлення одягу для виконання нестандартних завдань в екстремальних погодних умовах. Саме такі труднощі чекають на людину в Антарктиці, де температура повітря майже постійно тримається нижче нуля при підвищеній вологості та 300 днів на рік іде сніг або дощ.

Для зовнішньої частини Antarctic Expedition Parka бренд обрав водонепроникну дихаючу технічну тканину з поліефірного мікрофібри, створену італійською текстильною фабрикою Majocchi спеціально для цього проєкту. Також парка має погодостійку мембрану та багатошарову ізоляцію з інноваційного гігроскопічного пуху, що робить її повністю водонепроникною не тільки зовні, але і всередині, а також зберігає тепло в холодному кліматі.
Першу партію моделі отримали учасники 27-ї Української антарктичної експедиції — екіпаж нового українського криголама «Ноосфера», який вперше доставить команду в Антарктиду під українським прапором. Тепер форма захищатиме полярників під час пересування човнами на острови, коли на них дме холодний вітер і летять крижані хвилі. Фотограф із Нью-Йорка Саша Маслов разом із командою IENKI IENKI зафіксував моряків на «Ноосфері» прямо перед їхнім відправленням на Південний полюс.

Бренд безкоштовно передав куртки Національному антарктичному науковому центру України та наразі не планує відкривати їх продаж, однак готується впроваджувати передові технології, що були застосовані у розробці моделі, в основну лінійку бренду.

Ексклюзивну пару випустили до виходу фільму «Не дивіться вгору»

Бренд одягу з майбутнього презентував чергову новинку

Made on
Tilda