3 тренди інтер'єрного текстилю
Партнерський Матеріал
Від блискучих фактур до натхнення азіатським стилем
Новий сезон світових тижнів дизайну вже стартував. І поки ми готуємось побачити нові проєкти українських митців на головних подіях від Maison&Objet до Zurich Design Weeks, дизайнерка і декораторка Тетяна Головко розповідає про 3 тренди інтер'єрного текстилю.
  • Інтер'єрний дизайнер і текстильний декоратор
    Засновниця агенції IT DECO
    З початку року експертка відвідала п'ять світових інтер'єрних виставок, тож ділиться з нами найсвіжішими трендами
Екологічність. І це не про натуральні тканини в тому сенсі, в якому ми звикли про них думати. Перш за все, це про стале виробництво. Всі ми знаємо, скільки ресурсів потрібно, щоб виростити бавовну для виробництва однієї пари джинсів. Саме тому світова спільнота шукає екологічні рішення у матеріалах та бізнес-процесах. Такі, як гардинне полотно, що виготовлено з міцелію грибів, або фарбування тканин за допомогою пігмента, отриманого з морських водоростей.
Японський слід. Цей тренд якнайбільше виявляється в орнаменті тканини. Це біонічна тематика, складні та витончені лінії дерев, що притаманні японському саду, зображення тигрів та журавлів, а також — міфічних драконів та воїнів-самураів. А ще — природні мотиви, в яких також чітко прослідковується японський стиль, як наприклад, хмаринки та хвилі по всьому тлі портьєр. Це майже однотон, але більш витончений та тематичний.
Блиск. Він повертається! Багато дизайнерів побоюються працювати із сяючими тканинами, але широкій вибір блискучих матеріалів дозволяє використати той варіант, з яким буде комфортно працювати, а інтер'єр вийде напрочуд стильним і сучасним. Це й порт'єри, в яких використовуються металізовані волокна — ті, що відблискують тільки під певним кутом і мають характерний люксовий атласний блиск. Подіумні тренди, як завжди, впливають на інтер'єрні тканини, тож найближчим часом ми побачимо повернення сяйва.
Обкладинка: Vito Nesta x Misha

Спокусливі мета-вілли, діджитал-квіти й гардероб від AI в дусі Ренесансу

Made on
Tilda