«В ім'я свободи»: в Берліні демонструють роботи українських жінок-фотографів
Вихідні в галереї Chaussee 36 почалися з відкриття виставки «In the Name of Freedom» від спільноти Ukrainian Women Photographers Organization. Всі кошти, зібрані від продажу фотографій, напоїв і їжі, направлять до організації Be an Angel, яка допомагає біженцям знайти своє місце в Берліні з 2015 року.
Ukrainian Women Photographers Organization підтримує українську культуру, демонструючи роботи з власної NFT-колекції. Спільнота авторок збирала та публікувала ці знімки протягом березня, щоб допомогти українській армії, яка протистоїть російській агресії, а також цивільним громадянам, постраждалим через війну. Продаж цифрових робіт триває на маркетплейсі OpenSea.
Ми жінки України. Ми закликаємо світ об'єднатися проти зла, яке несе смерть і біль у світ, де свобода і людське життя були найвищою цінністю.
 Evgenia Pervak
Instagram / u_women_photographers
Instagram / u_women_photographers
Lesya Teslya
Instagram / u_women_photographers
«За виручені цифрові ефіри купуються абсолютно фізичні: ліки, бронежилети, берці, корми для тваринок, памперси, їжа і усе необхідне Україні під час війни.

Доречі рішення, на що і скільки грошей відправляється, завжди колегіальне, і уявіть, в ком'юніті, в якому знаходиться більше 70-ти жінок, немає жодних суперечок. Лише ніжність, пітримка, любов»,
— пише учасниця спільноти Маріна Бродовська в своєму Instagram.
Учасниці виставки: Анна Білецька, Марина Бродовська, Інна Бондаренко, Яна Франц, Яна Григоренко, Олена Лемберська, Тома Магдик, Олена Морозова, Крістіна Мось, Юліана Паранько, Євгенія Первак, Марія Петренко, Ксенія Петровська, Поліна Полікарпова, Оля Коваль, Марія Курниш, Олеся Саєнко, Олена Швед, Лада Соловйова, Synchrodogs, Олена Субач, Леся Тесля, Ірина Власюк, Кріс Войтків, Анастасія Жук.

Виставка «In the Name of Freedom» триватиме до 1 травня.
Обкладинка: Олеся Саєнко

На підтримку тих, хто постраждав від війни в Україні

Найбільша edu-fashion платформа країни створює нові курси та просвітницькі проєкти

Made on
Tilda