Вибір редакції: 5 книг січня
Вивчаємо роботи дизайнерів і художників з різних країн світу
30 років присутності
Виходить друком оновлена антологія українського мистецтва. Платформа Abramovych.Art і видавницвто ArtHuss презентують видання із серії «Сучасні українські художники» з роботами Романа Мініна, Нікіти Кадана, Степана Рябченка, Гамлета Зіньковського, Ніни Мурашкіної, Артема Волокітіна, Іллі Ісупова, Маші Шубіної та десятків інших вітчизняних авторів, які працюють у напрямках живопису, скульптури, цифрового мистецтва, інсталяції та відеоарту.

Перша книга з цієї серії вийшла до двадцятиріччя незалежності України, друга — п'ять років потому. В новому арт-виданні кожен митець предсталвений одним проєктом чи окремою роботою.

«Тридцять років — значний проміжок в масштабах історії країни, достатній для формування низки так само значущих культурних явищ і появи художньої сцени... Всі митці, про яких йде мова у книзі, формують собою кілька поколінь художників та художниць. Кожна постать, представлена у книзі, — непересічна особистість з унікальним внутрішнім світом, власною філософією».

Fashion Central Saint Martins
Джон Гальяно, Стелла Маккартні, Александр Макквін, Фібі Файло, Ріккардо Тіші – всі вони випускники коледжу Central Saint Martins. Отже, завдяки архівам найвідомішої та найвпливовішої fashion-школи світу можна вивчати історію моди і надихатися ранніми роботами креативних директорів Dior, Celine і Burberry. У виданні з 700 ілюстраціями зібрано профілі ключових випускників Central Saint Martins, студентські проєкти, есе та фотографії з 1931 року. А ще в книзі знайшлося місце словам, які надихають дизайнерів-початківців і fashion-студентів прокладати власний шлях в індустрії моди.
Issey Miyake
Ця книга зберігає історію концептуальних виробів видатного японського дизайнера. Монографія, створена за ініціативи Мідорі Кітамури (президента Miyake Design Studio і 21_21 DESIGN SIGHT), простежує матеріальні та технічні інновації Міяке з перших днів його кар'єри, зокрема серію Body 1980-х років і такі практичні повсякденні моделі, як Pleats Please.

Друком вийшло лише 1000 пронумерованих екземплярів, кожен з яких має власний інкан Міяке — традиційний друк, який використовується в Японії для всіх офіційних документів як особистий підпис. Книга представлена в оригінальній сумці, розробленій Miyake Reality Lab.

Вишивка Східного Поділля
П'ять років доктор філософських наук Євген Причепій подорожував українськими селами разом із своєю дружиною Тетяною. Вони збирали колекцію вишивки вінницького Придністров'я, щоб зробити порівняльне дослідження про символіку вишиваних орнаментів, їхню структуру та характерні ознаки східно-подільської вишивки. Саме цю роботу презентує альбом «Вишивка Східного Поділля».

Видання містить велику кількість деталізованих ілюстрацій вишитих подільських полотен першої половини і середини ХХ століття і може зацікавити фахівців у сфері етнографії, дизайну, майстрів з текстилю, мистців і всіх, хто любить декоративне мистецтво.
The United States of Fashion
«Раніше було так: якщо ти був молодим дизайнером, ти мав приїхати до найбільшого міста і на найбільшу сцену, щоб знайти своїх клієнтів і розпочати свій бізнес», — пише Анна Вінтур у передмові книги. Але сьогодні мода не обмежується подіумами Нью-Йорка та Лос-Анджелеса. Вона всюди — достатньо провести пальцем по екрану.

Атлас американського стилю — проєкт редакторів Vogue, які розповідають про постковідні зміни, що відбуваються у fashion-індустрії США. Прославляючи дизайнерів, ремісників та інших креативних фахівців по всій країні, книга віддає шану демократизації американської моди, а також творчості та майстерності, які більше не обмежуються модними мекками.


За підтримки майбутньої голови Inditex Марти Ортеги

Український тиждень моди святкує своє 25-річчя

Made on
Tilda