Вибір редакції: 5 книг червня
Від фотокниги Gucci до дослідження найбільш кричущих дизайнів взуття 21 століття
Beaten & Blown By The Wind
Італійський бренд Gucci представив фотокнигу про жителів Риму. Фотограф Брюс Гілден створив чорно-білі портрети городян у вбраннях з колекції Pre-Fall 2020 від Алессандро Мікеле. Ще до пандемії в об'єктив Гілдена потрапили модель Бернадетта Барзіні, модний редактор і активіст Бетанн Хардісон, а також випадкові перехожі на вулицях Рима.

«Я ніколи не створював книгу таким чином, для мене це був професійний виклик, результатом якого стало творче співробітництво з Алессандро Мікеле. Знімати в Римі було чудово, це місто мене надихає: краса та вік архітектури, жителі цього унікального міста. Мене також надихали статуї в парку, що підносяться над Римом і зливаються з хмарами, і панорама міста внизу... Це все стало чудовою основою для фотографій», — розповів Брюс Гілден.

Книгу Beaten & Blown By The Wind в оксамитовій обкладинці можна знайти на сайті видавництва IDEA, в бутіку Gucci Garden у Флоренції та книгарні модного будинку в Нью-Йорку.
Prabal Gurung: Style and Beauty with a Bite
Перша монографія про американського fashion-дизайнера з непальским корінням наповнена історіями, натхненням і неперевершеними фото.

У лютому 2017 року Прабал Гурунг завершив своє шоу виходом моделей у футболках з феміністичними написами «Ось так виглядає феміністка» та «Ми не будемо мовчати». Рік по тому його колекція черпала натхнення в двох азіатських культурах, в яких домінують жінки.

Жінка Prabal Gurung — сучасна, розумна, елегантна, впевнена в собі та соціально відповідальна. Розширення її прав і можливостей завжди в центрі задумів дизайнера. Книга впускає в світ Прабала та ділиться його мудбордами, скетчами та подіумними фотографіями за останні 10 років.
Point of View
Книга «Точка зору» — це мемуари директорки моди Vogue Тонн Гудман про 20 років роботи в легендарному журналі.

Керуючи зйомками, Гудман об'їздила весь світ: побувала на Великій Китайській стіні, в Кенії, Мадриді та Перу. З 1999 року, коли Тонн приєдналася до американського Vogue, вона випустила 186 обкладинок, і на цьому її робота не зупинилася. Книга розповідає про кар'єру Гудман — про дні, коли вона була моделлю, про її позаштатні модні репортажі, рекламні кампанії та безпосередньо роботу в Vogue. Завдяки автобіографії можна не тільки дізнатися про подорожі та інші незліченні події, які відбулися з директоркою моди, але і про її життя поза роботою. Як зазначила сама Гудман: «Зміни — єдина постійна в житті модного редактора».

У книзі ви побачите знімки Енні Лейбовіц, Стівена Кляйна, Стівена Майзела, Патріка Демаршельє, Пітера Ліндберга, Маріо Тестіно та інших впливових фотографів, а також прочитаєте спогади Тонн про видатних дизайнерів, моделей і знаменитостей нашого часу, що ілюстровані бекстейджними знімками та особистими фото редактора.
Promoting Fashion
Кожен бренд хоче, щоб серед незліченної кількості марок споживач звернув увагу саме на його fashion-продукт і прийняв рішення про покупку. Онлайн та офлайн рекламні кампанії, методи PR і просування — книга Promoting Fashion розповідає, як звернутися до покупця та донести йому послання вашого бренду.

Окремі глави видання присвячені соціальним мережам, електронній комерції та онлайн-ритейлу, а також персональним продажам, офлайн роздрібній торгівлі, прямому маркетингу, модним шоу та рекламним акціям. Розділи супроводжуються тематичними дослідженнями та інтерв'ю з провідними фахівцями індустрії.
Shoe Obsession
Книга Shoe Obsession — це дослідження найбільш кричущих дизайнів взуття 21 століття від однієї з провідних світових істориків моди Валері Стіл і авторитету в області модних аксесуарів Колін Хілл.

Видання з багатьма ілюстраціями вивчає захоплення західної культури екстравагантним модним взуттям. У ньому представлено близько 150 пар найекстремальніших і ультрамодних стилів з початку 21 століття, включаючи моделі Manolo Blahnik, Pierre Hardy, Christian Louboutin і Bruno Frisoni для Roger Vivier, а також взуття від впливових дизайнерських будинків Azzedine Alaia, Balenciaga, Alexander McQueen і Prada.

Shoe Obsession розглядає каблук як нав'язливу ідею, яка переслідувала жінок ще кілька років тому, а самі туфлі як фетиш і твори мистецтва. У передмові можна побачити фотографії взуттєвих фетишів раннього часу та простежити еволюцію взуття.

Читаємо про модні шоу, вінтажний одяг і видатних особистостей fashion-індустрії

Близько 80 ключових гравців галузі стануть героями проекту

Made on
Tilda