Kyiv Design Week відбудеться одночасно в Україні та Швейцарії
З 31 серпня по 19 вересня єропейці зможуть познайомитись з сучасним українським дизайном у всіх його проявах. Zurich Design Weeks приймають першу подію Kyiv Design Week 2023 «Київ: Місто змін» за підтримки уряду Німеччини
Київський тиждень дизайну цього року відбудеться вперше. Через повномасштабну війну місто не в змозі прийняти повноцінний івент, крім того, багато українських дизайнерів зараз вимушено працюють у різних містах Європи. Тому на допомогу прийшли колеги з Zurich Design Weeks, які зголосилися провести Київський тиждень дизайну у своєму місті.

Kyiv Design Week представить графічний, предметний, промисловий та колекційний дизайн, кібермоду, мистецтво та ремесла. Зокрема, Ukrainian Fashion Education Group продемонструє колекцію одягу Roots of The Future, яка досліджує злиття моди та технологій; Projector Institute покаже короткометражний фільм «Хроніки київського дизайну» (Kyiv's Design Chronicles); компанія-виробник програмного забезпечення MacPaw презентує новий базовий шрифт Fixel; бренд TheO Wallpaper представить палітру кольорів фарб для інтер'єрів Kyiv colors, які є відображенням кольорів різних архітектурних об'єктів української столиці; вітчизняна годинникова компанія ZAVOD розкаже історію годинників RIDER1991 та REAL TIME; а Save Kyiv Modernism та Aspichi запросять у VR-подорож архітектурними об'єктами бруталізму української столиці.
Ця подія давно була у стратегічних планах асоціації Design4Ukraine. Спочатку через COVID-19 і зараз через війну ми не можемо реалізувати всі ідеї у повному обсязі, але все одно започатковуємо таку важливу для країни подію. Ми присвячуємо Kyiv Design Week українській столиці, бо протягом багатьох століть Київ був на перехресті шляхів і культур, залишаючись Майданом свободи для багатьох поколінь. Легендарний Київ продовжує нас надихати, мріяти, творити, змінюватися навіть у такий складний час, коли в країні триває повномасштабна війна, — кажуть ініціатори та куратори події Анастасія Білецька та Ярослав Белінський.
Основні події пройдуть у Цюриху, де майже три тижні відбуватимуться виставки, дискусії, презентації, лекції, покази документальних фільмів, перформанси та багато інших івентів, які нагадають європейцям про Україну та її таланти. Водночас частина програми відбудеться в Києві, де прихильники дизайну зможуть відвідати презентації, дизайнерські панелі та воркшопи.

Організатори проєкту — українське професійне громадське об'єднання Design4Ukraine, яке покращує життя суспільства шляхом впровадження і просування культури дизайну.

Повна програма Kyiv Design Week 2023 буде доступна вже незабаром!
Уряд Німеччини прагне допомогти українським компаніям надалі працювати та стати опорою для стійкості й розвитку економіки України. Участь українських дизайнерів у виставці дозволить продемонструвати потужність нашого креативного сектору та залучити інвестиції на розвиток бізнесу.

Kyiv Design Week відбувається в межах проєкту TIPSTER: «Trade, Intellectual Properties Support, and Technical Regulation», який реалізується ГС «Фонд підтримки реформ в Україні» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), виконавцем якого є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС.

Партнер Kyiv Design Week — Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Спокусливі мета-вілли, діджитал-квіти й гардероб від AI в дусі Ренесансу

Made on
Tilda