Долучайтеся! Бренд Lever Couture створює благодійну сукню з листами любові зі всього світу
«Love Letter to Ukraine» — новий проєкт української дизайнерки Лесі Верлінг'єрі, покликаний висловити слова підтримки нашому народу та зібрати гроші на гуманітарні потреби. 100% коштів перерахують до Фонду Олени Зеленської.

Бренд Lever Couture збирає послання любові від всіх небайдужих, щоб перенести ці рядки на тканину та створити унікальну кутюрну сукню. Вбрання, що стане символом краси та сили перед обличчям лиха, виставлять на благодійному аукціоні.
До проєкту вже долучилася акторка українського походження Мілла Йовович, яка створила вірш про Батьківщину, а також інші світові зірки — Kesha, Крістен Рітер, Banks, Нікола Формічетті, Ріна Саваяма та Віра Фарміга.

Обличчям і голосом ініціативи стала українська поп-діва Тіна Кароль. Співачка з'явилася у цифровому форматі в кампейні проєкту.
Разом із дизайнеркою Лесею Верлінг'єрі над сукнею працює креативна директорка Дженні Вільямс, художній директор Річчі Вільямсом, OWOW Agency та маркетингове агентство Chest Of Wonders.

Ви також можете доєднатися до ініціативи на сайті lovelettertoukraine.org. Напишіть своє послання або намалюйте його на аркуші та відскануйте, щоб завантажити файл на сторінці проєкту. Усі повідомлення надрукують чорно-білими.
Made on
Tilda