Українські лідери весільної моди презентують спільне шоу в Мілані
Нові колекції DOMINISS і YEDYNA побачать на Luxury Bridal Experience 2023
Під час війни дім весільної моди DOMINISS говорить про силу любові ще гучніше. Восени бренд створив перший phygital-кампейн The New Era of Love, а навесні вирушив у виставковий тур Європою та США.

14 квітня DOMINISS об'єднається з іншим провідним гравцем індустрії, YEDYNA, в межах міжнародної креативної платформи Emerging Talents Milan. Бренди представлять спільне шоу на події Luxury Bridal Experience в історичному Palazzo Visconti.
Європейські компанії з українським серцем продемонструють весільні сукні, що вирізняються позачасовими силуетами, преміальними матеріалами та кропіткою ручною роботою. У колекціях DOMINISS і YEDYNA тренди зустрічаються з найкращими надбаннями весільної спадщини, втілюючи мрії наречених про досконалі вбрання. Гості показу побачать різноманітність стилів і оздоблення, надихаючись стійкістю українських дизайнерів.
DOMINISS
YEDYNA
Luxury Bridal Experience — подія у межах ініціативи Emerging Talents Milan, присвячена всім підприємцям весільної моди та індустрії розкоші, які прагнуть довготривалої співпраці з постачальниками послуг і брендами високого класу. Захід відбувається у співпраці з міжнародним beauty-директором Валерією Орландо та відомим весільним організатором Діаною Да Рос.
Made on
Tilda