«Чи може існувати ціла країна без професійного fashion-журналу?» — Марина Лосєва
Головний редактор Blur про гостру нестачу інформаційних ресурсів для інсайдерів fashion-індустрії в Україні
Ми потребуємо структурованої, послідовної інформації, яка дає повноцінне уявлення про те, що відбувається в професійному світі моди. Необхідна аналітика, спрямована на зміни та перспективи розвитку. Це важливо знати сьогодні, щоб включити в свою професійну діяльність уже завтра. Що з цим робити? Звичайно, створювати інформаційні ресурси, які повинні виконувати в тому числі й функції аналітичних бюро. Професійний журнал повинен виходити за рамки буквальних порад як просувати себе в соціальних мережах.

Будь-яка нестача об'ємної та якісної інформації тягне за собою відставання в розвитку. Це все одно що три роки тримати дитину в першому класі — наслідки очевидні. Ми втрачаємо позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках. Адже саме поінформованість і почуття відповідного професійного ком'юніті забезпечує повноцінний розвиток.
Марина Лосєва
Обличчя української моди
Незабаром Blur буде виходити трьома мовами. До української та російської додасться англійська. Новий журнал покликаний стати візитною карткою та спробувати сформувати код української моди.
Звісно, це завдання не на один рік, але ми ж точно знаємо, про що йде мова, коли говоримо про французьку, американську або японськоу моду, тому що це викликає стійкі асоціації: багатовікова історія haute couture, одяг для успіху або складний крій і змішання східних і західних традицій. Я абсолютно впевнена, що в даний момент, на жаль, немає стійких асоціацій і тегів "що є українська мода". Не можна сказати, що якщо є професійні журнали, то є і обличчя української моди. Але це перший крок глобальної стратегії щодо зміни ситуації.
Чому з'явився Blur?
Чи може існувати ціла країна без професійного fashion-журналу?
Наше найголовніше завдання — стати незамінним хендбуком для всіх професіоналів України. Щоб кожен знав, що всі передові новини професійної індустрії України та ключові зовнішні новини можна отримати в Blur. Це інформаційно-просвітницький гід, який надихає й утворює ком'юніті. Наступною нашою задачею, звісно, буде влитися в співтовариство кращих світових професійних ресурсів.
У центрі уваги
1
По-перше, Blur звертатиме увагу на будь-який вектор, який сигналізує про зміни в усіх галузях індустрії моди — від технологій до інноваційних fashion-моделей.
2
По-друге, в ДНК нашої місії закладений фокус "мода та культура". Як правильно сказала провідний світовий fashion-аналітик Лідев'ю Еделькорт, в сучасному світі концептуальне та культурологічне поняття "fashion" часто підмінюється поняттям "clothing". А мода — це багатовимірний процес, навіть якщо це мода повсякденності.
3
По-третє, ми направимо увагу на внутрішній розвиток галузі, зокрема, будемо створювати свої новини, шляхом контакту з прес-службами провідних українських дизайнерів і брендів.
4
Четвертий фокус — це міждисциплінарне співробітництво. Сподіваюся, що в журналі з'являться рубрики, які будуть вести фахівці з інших галузей. Я говорю про технології, юриспруденцію, науку, психологію, економіку, ту саму культуру, які стикаються з модою. Передові розробки сьогодні народжуються в кроссдісціплінарном ключі, тому ще одна важлива місія — створювати змістовний простір для моди, де можливі нові взаємодії моди, технології та науки.
Радіємо, що дворічна підготовка до виходу журналу вже позаду. Я і моя молода команда зробимо все, що від нас залежить, щоб професійне fashion-співтовариство отримувало всебічну якісну та актуальну інформацію.
Made on
Tilda