Met Gala 2023: гості легендарного балу вбрались «на честь Карла»
Натхнення кішкою Шупетт, твідовими костюмами та чорно-білою уніформою
За традицією у перший понеділок травня відбулась найгучніша модна подія року — щорічний бал Met Gala, який відкриває виставку Інституту костюма Метроплітен-музею.

Цьогоріч індустрія шанує незабутню спадщину Карла Лагерфельда — одного з найвпливовіших fashion-гравців світу, який присвятив моді понад 60 років свого життя.
На виставці «Карл Лагерфельд: лінія краси» продемонструють культові вбрання дизайнера для Chanel, Balmain, Fendi, Chloe, Patou та його власного бренду. На гостей чекають понад 150 експонатів, більшість з яких супроводжуються ескізами кутюрʼє.

І поки Метроплітен-музей готується відкрити двері широкому загалу, світові зірки з'явилися на червоній доріжці в образах «на честь Карла».

Те, чим запам'ятався один з найвпливовіших fashion-гравців світу, можна перераховувати нескінченно, але ми згадуємо головні факти про модну ікону за посиланням і дивимось найяскравіші вбрання Met Gala 2023.
Нагадаємо, що традиційно бал відбувається у перший понеділок травня. Гала-вечір збирає головних гравців моди та знаменитостей, які роблять благодійні внески на підтримку фонду Інституту костюма Метрополітен-музею, приковуючи увагу до своїх екстравагантних тематичних образів.
Made on
Tilda