Україна перемогла у конкурсі національних костюмів на Міс Всесвіт
Вперше за 70 років
Образ «Воїн Світла» Вікторії Апанасенко визнали найкращим за результатами онлайн-голосування. Вбрання українки, що символізує боротьбу нашої нації з пітьмою, посіло перше місце з 86 національних костюмів на Міс Всесвіт 2022.
Вікторія Апанасенко у костюмі «Воїн Світла» від студії PATOKA
Войовничий образ створила студія української художниці по костюмах Лесі Патоки. У вбранні об'єдналися елементи української етніки, сучасних fashion-трендів та історичної пам'яті — монолітний комбінезон у вигляді броні та ошатна біла сукня, яка складається зі стилізації вишиванки, паску та спідниці на сучасний лад. Також костюм прикрасили німб, крила та меч, що вісдилають до образа покровителя Архангела Михаїла.

До речі, глядачі Міс Всесвіт побачили на сцені механічні крила, виконані американською майстринею зі студії The Crooked Feather за ескізами PATOKA, а для фотоосесії в Києві українки виготовили ще одну пару з обпаленим пір'ям і націнальними орнаментами.
«Тіло Вікторії в обладунках, але водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором», — зазначає команда Miss Universe Ukraine.

«Цей костюм — вже частина нашої нової історії. Історії боротьби за нас самих і нашу незалежність. Ця перемога присвячується всім тим, хто зараз б'ється і не здався! І особливо всім нашим військовим, які віддали своє життя і здоров'я за перемогу України!» — коментує Леся Патока.
Made on
Tilda