Вибір редакції: 5 книг листопада
Дивимося фотоархіви українців і читаємо про успішних світових дизайнерів
Українці XYZ: звички, смаки, побут
Нещодавно відбулася презентація книги-альбому, що досліджує три покоління українців.

Уявіть, 30 років Незалежності — у звичках, смаках, вуличній моді, їжі, дизайні осель, легендарних ковдрах на стінах у 90-ті, касетниках, перших ПК, травневих пікніках, копанні картоплі й навіть у сексуальних вподобаннях. Про все це ми не тільки розказуємо, але й показуємо за допомогою фотоархіву.

Видання містить аналітичні дослідження кураткори проєкту Марти Мольфар і не постановочні аматорські фотографії — «без зірок і селебретіс, без історичних постатей і політиків», лише унікальні кадри з домашніх архівів.
Supreme
За останні 27 років Supreme перетворився зі скейт-магазину в центрі Нью-Йорка на культовий світовий бренд. Дізнатися про філософію, історію та знакові моделі лейбла можна в книзі видавництва Phaidon, у якій зібрано 800 зображень із коментарями критика поп-культури Карло Маккорміка та кінорежисера Хармоні Коріна.
Coveted: Art and Innovation in High Jewelry
У своїй книзі журналіст британського видання The Economist Мелані Грант представляє твори 75 найвидатніших і новаторських дизайнерів ювелірних прикрас сучасності.

П'ять розділів охоплюють актуальні питання високого ювелірного мистецтва: модернізм, вплив культурного обміну між Сходом і Заходом, еволюція та значення інноваційних матеріалів, світ природи як натхнення та розширення прав і можливостей жінок як дизайнерів, так і споживачів.

Діана Вріланд
Модний редактор Harper's Bazaar, головний редактор журналу Vogue та організатор виставок костюма у Метрополітен-музеї була жінкою, чий талант і почуття стилю визначали світ високої моди протягом п'ятдесяти років. Завдяки їй Vogue набув слави, ваги та значущості, а її незвичайний погляд на красу зробив знаменитими багатьох артистів, моделей і фотографів.

Автобіографія Діани Вріланд перенесе вас у її сліпуче життя та познайомить із представниками культурного життя Америки та європейської богеми.

Viktor&Rolf Cover Cover
Відомий графічний дизайнер Ірма Бум створила цю книгу на честь 25-річчя модного голландського бренду. Кожен багатосторінковий розворот присвячений певному шоу Viktor&Rolf — із ескізами колекцій, цитатами, подіумними фото та студійними знімками знаменитих фотографів.

Формат книги відсилає до багатошаровості та помпезності, що властиві образам від Віктора Хорстанга та Рольфа Сноерена, і перетворює її саму на об'єкт бажання для fashion-інсайдерів.


Український бренд представив sustainable-одяг із зображенням статевих органів

Список переможців Best Fashion Awards 2021

Made on
Tilda