Вибір редакції: 5 книг жовтня
Цього місяця читали про стиль мілітарі, ювелірні прикраси та моду в LA
Military Style Invades Fashion
Військова сфера не тільки завжди прискорювала технічний прогрес, а й породжувала інновації в моді — від застібки-блискавки до тренчу, що здобули успіх на масовому ринку. І, звичайно, без камуфляжного принта не обходиться жоден сезон.

Книга «Military Style Invades Fashion» допоможе дізнатися більше про те, як військовий стиль продовжує надихати дизайнерів і впливати на сучасну моду. Автор роботи — міжнародний fashion-інсайдер Тімоті Годболд — все життя цікавився стилем мілітарі, понад 15 років був старшим дизайнером одягу Ralph Lauren і заснував власну агенцію моди та дизайну інтер'єру.

Fashion in LA
Нью-Йорк, Лондон, Мілан, Париж… а тепер і Лос-Анджелес. Завдяки унікальному змішанню культурних впливів і розвитку арт-індустрії «Місто ангелів» зайняло своє місце поряд із традиційними креативними столицями, а мода в Лос-Анджелесі вийшла за межі червоного хідника.

Fashion in LA – перший експертний довідник, присвячений становленню міста на світовій модній сцені ХХІ століття. Дізнайтеся більш ніж про 40 дизайнерів, які сприяли цьому успіху.

Jewelry: The Body Transformed
Як вид мистецтва ювелірні вироби визначаються насамперед через їхній зв'язок із тілом та взаємодію з ним — розширення, посилення, акцентування, спотворення, приховування чи перетворення. Звертаючись до різних станів тіла — від деконструйованого до ідеалізованого — цей каталог ілюструє, як вони надають значення виробам, що прикрашають нас століттями.

У книзі зібрано понад 200 екземплярів дорогоцінного каміння та прикрас, а також картини і скульптури, що демонструють соціальну, політичну та естетичну роль ювелірних виробів та їхній зв'язок із людським тілом протягом 5000 років світової історії.

Fantastic Man
Вони харизматичні, привабливі та задають тренди — 69 найвпливовіших і найкреативніших чоловіків світу представлені в стилістичній біблії Fantastic Man. Двічі на рік однойменний журнал розповідає про своїх героїв за допомогою проникливих інтерв'ю та фотографій. На сторінках Fantastic Man побували Девід Бекхем, Том Форд, Юен МакГрегор, Хельмут Ланг і багато інших.

З нагоди свого десятиліття журнал зібрав найкраще з архівів в одній книзі, щоб скласти портрет сучасного чоловічого стилю та продемонструвати унікальний погляд на те, що визначає мужність у 21 столітті.

The New Woman Behind the Camera
Поглиблений погляд на те, як жінки в усьому світі допомагали формувати сучасну фотографію з 1920-х по 1950-ті роки, роблячи знімки світу, що радикально змінюється:

У 1920-х роках «нову жінку» було легко впізнати, але важко визначити. Острижена та модно одягнена, ця культова постать сучасності була всюди, на сторінках журналів чи великому екрані. Як глобальне явище, вона втілила ідеал розширення прав і можливостей жінок, заснований на реальних особистостях, які вносили революційні зміни в життя та мистецтво, включаючи фотографію.

До збірки увійшли 120 знімків — мистецькі експерименти, студійні портрети, модні та рекламні фотографії, сцени міського життя, а також роботи у жанрах етнографії та фотожурналістики, створені жінками-фотографами з усього світу.


Гуляємо Метрополітен-музеєм із директором Інституту костюма

Київ зустрів жовтень новим мультидисциплінарним фестивалем сучасного мистецтва, моди і культурних колаборацій

Made on
Tilda