Український дует фотографів Synchrodogs презентував NFT-колекцію «Overture»
Нейромережі «вивчили» 15-річний архів митців і створили 100 нових творів
Співпрацюючи з платформою Fellowship у межах проєкту Post Photographic Perspectives II, автори представили роботи у груповому дропі «Acceptable Realities» / «Прийнятні реальності», до якого доєдналися 10 світових художників, які експериментують із пост-фотографічними зображеннями — від панорамних видів перенаселених міст до автопортретів, трансформованих за допомогою ШІ.

«Увертюра» була створена за допомогою складного процесу, в якому використовуються чотири різні інструменти штучного інтелекту, та є результатом навчання ШІ на 15-річному архіві кінематографічної фотографії Synchrodogs.
«Слово «увертюра» має багату історію в мистецтві та музиці, зазвичай асоціюється з класичними та традиційними формами. Однак, окрім свого змісту вступу до опери чи п'єси, воно має додаткове значення — прелюдія до чогось більшого змісту», — коментують фотографи. — Епоха, яку ми живемо, є лише увертюрою до того, що чекає попереду. Зараз ми спостерігаємо стадії зародження штучного інтелекту, які поступово розгортаються та допомагають людству, чи то в повсякденних завданнях, чи то в розгадуванні найзаплутаніших таємниць і викликів планети. Ми лише помітили невеличкий фрагмент неминучого Майбутнього, який і є основним посланням самої «Увертюри».

У рідному селі видатної художниці-примітивістки

Made on
Tilda