Rokh: бренд, який досліджує деконструкцію та адаптивність
Лондонський бренд Rokh змішує чоловічі елементи з необробленими й авангардними деталями жіночого гардероба. Засновник і дизайнер марки Rok Hwang досліджує деконструкцію та адаптивність — багато предметів одягу бренду виглядають так, ніби їх розібрали та знову склали разом
Рок Хванг народився в Сеулі, виріс у техаському Остіні та переїхав до Лондона, де вивчив дизайн жіночого та чоловічого одягу в Central Saint Martins. До того як заснувати власний бренд в 2017 році, Рок працював дизайнером у Céline під керівництвом Фібі Файло: допомагав створювати новий гардероб зі складними силуетами і модерністськими аксесуарами для жінок будь-якого віку. Після цього Рок співпрацював з Chloé та Louis Vuitton. Використовуючи досвід роботи у французьких Будинках, у своїй марці дизайнер вирішив відмовитися від сезонності та зробити акцент на позачасовості й універсальності. Кожна нова колекція Rokh — це нові глави однієї історії.

У 2018 році молодий бренд став володарем спеціального призу престижної премії LVMH, незабаром після цього Rokh дебютував зі своїм першим показом, відкривши Паризький тиждень моди в 2019 році. За короткий час на марку звернули увагу більше 100 рітейлерів з усього світу, при цьому Net-a-Porter — його найбільший британський прихильник.
Rokh — це стриманий шик, концептуальне мистецтво, яке документує унікальні молодіжні культури, змішуючи мистецтво, музику, ремесло та фотографію. Щоб втілити свої задуми, бренд постійно досліджує форми, матеріали та фактури, розширюючи сучасну мову моди.
Made on
Tilda