Roksolana Bogutska: сучасний погляд на українську етніку
Українскький бренд Roksolana Bogutska вплітає українські етнічні мотиви в сучасні тенденції: використовує художню вишивку шовком і бісером по шкірі й тканині, а також розпис та інкрустацію металом
Для створення колекцій дизайнерка бренду обирає виключно натуральні матеріали: шкіру, хутро, шовк, льон, які виготовляються на замовлення в Італії та обробляються відповідно до новітніх технологій. Роксолана шукає натхнення у творчості художників, працюючих у різних стилях, в урбаністиці, та, звісно, в українскій етніці. У своїх вбраннях вона поєднує геометричні форми з м'якістю драпірування.
Роксолана Богуцька закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім. Івана Труша та Львівську академію мистецтв. Свою першу колекцію дизайнерка представила на Національному тижні прет-а-порте «Сезони моди» в 1998-му — цей рік і став роком заснування марки Roksolana Bogutska. Незабаром вона стала одним із перших українських брендів, які помітили авторитетні fashion-видання та почали включати до своїх рейтингів нарівні з французським Chanel та італійським Dolce & Gabbana.

Роксолана Богутська створила костюми для туру «Дикі танці» Руслани, коли співачка перемогла в конкурсі Євробачення в 2004 році, а також костюм першої леді України Катерини Ющенко для церемонії інавгурації Президента в 2005 році. З кінця 90-х бренд послідовно розвиває тему етнічних елементів декору в сучасному костюмі.
Made on
Tilda