Вибір редакції: 5 книг вересня
Розглядаємо нову книгу Енні Лейбовіц і занурюємося в творчий світ видатних брендів
Annie Leibovitz: Wonderland
Цієї осені виходить нова книга легендарного американського фотографа Енні Лейбовіц — авторки знаменитих портретів Джона Леннона, Вупі Голдберг, Меріл Стріп, Леонардо Ді Капріо та Королеви Єлизавети II.

«Мода грає важливу роль у всьому, але фотографія для мене завжди на першому місці. Фотографія — найважливіша частина. І вона настільки велика, що може містити журналістику, портретний живопис, репортаж, сімейні фотографії, моду... Моя робота для Vogue розпалила полум'я для тієї фотографії, яку інакше я могла б не дослідити», — пише Енні Лейбовіц у своїй книзі.

У нове видання з передмовою Анни Вінтур увійшли 350 зображень, на яких можна побачити Ніколь Кідман, Кейт Бланшетт, Леді Гагу, Кейт Мосс, Наталю Водянову, Ріанну і Карла Лагерфельда. Багато з цих знімків не були опубліковані раніше.

MSGM 10!
Це перша офіційна монографія італійського модного бренду, який був заснований дизайнером-самоучкою Массімо Джорджетті більше 10 років тому.

З 2009 року лейбл жіночого та чоловічого одягу, відомий своїми ексцентричними принтами, продовжує переосмислювати минуле і передбачати майбутнє, адже Джорджетті вміє оригінально інтерпретувати роботи Іва Сен-Лорана, Коко Шанель і Вальтера Альбіні, звертаючись до свого захоплення інді-музикою і актуальним мистецтвом.

У книзі зібрані найвідоміші шоу, рекламні кампанії та сетапи бренду, а також його колаборації зі світом мистецтва і музики.

Теорія моди. Концепції та практики
Тепер книга fashion-аналітика Марини Лосєвої доступна двома мовами — російською та українською.

Засновниця Ukrainian Fashion Education Group — найбільшої в Україні багатопрофільної освітньої інституції для фахівців fashion-індустрії — допомагає створити цілісне уявлення про структуру моди. Експерт із 20-річним досвідом узагальнює, систематизує і доповнює своїм авторським баченням ключові світові концепції і процеси для інсайдерів індустрії і всіх, хто цікавиться модою.

Отримайте ясну систему координат і орієнтирів у широкому контексті понять і явищ, познайомтеся з ключовими віхами розвитку моди як соціокультурного процесу і отримаєте ясну картину її найближчого майбутнього разом із Мариною Лосєвою.

Paul Smith
Бренд видатного англійського дизайнера Пола Сміта поєднує в собі традиційну майстерність і ультрасучасний дизайн, британську дотепність і ексцентричність. Для своєї монографії Сміт особисто вибрав 50 дизайнів і предметів, які вплинули на його світогляд і творчість, продовжуючи надихати протягом багатьох років. Вони розкривають різні аспекти роботи дизайнера і призводять до обговорення всіляких тем, таких як формальність костюма, важливість командної роботи і сила гумору.

У книзі, яка відкривається передмовою колишнього директора з дизайну Apple Джонатана Айви, також зібрані особисті листи, малюнки та фотографії від інших ікон моди і дизайну: Маноло Бланіка, Джеймса Дайсона, Мартіна Парра, Джона Поусона й Еліс Роустхорн.

Монографія створена під редакцією Тоні Чемберса — креативного директора і консультанта з дизайну, засновника консалтингової компанії TC & Friends і співголови Brainstorm Design.

Marc Jacobs Illustrated
Ілюстрації 50 колекцій, випущених Марком Джейкобсом за останні 25 років, зібрані в одній надихаючій книзі.

У 2016 році всесвітньо відомий дизайнер доручив своєму другові — талановитому стилісту й ілюстратору Грейс Коддінгтон — вибрати і намалювати образи з його колекцій, починаючи з 1992 року, коли Джейкобс дебютував на Нью-Йоркському тижні моди з гранжевою колекцією. Зображення перемежовуються письмовими коментарями самого модельєра.

Обкладинка: vogue.com

Оргкомітет започаткував дві премії в номінаціях Best Fashion Story та Best Production — міжнародну та національну

Цього року грандіозна подія присвячена американській моді

Made on
Tilda