Thebe Magugu: перший переможець LVMH Prize із Африки
Thebe Magugu став першим дизайнером із Африки, який удостоївся нагороди від найбільшої в світі групи компаній з виробництва предметів розкоші, до якої входять Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Marc Jacobs, Céline, Kenzo та Guerlain
У 2019 році Магугу отримав грант у розмірі €300 тисяч і рік менторської підтримки від експертів конгломерату LVMH, які допоможуть йому з побудовою іміджу, комунікації, маркетингу та розкажуть про етапи виробництва та розповсюдження бренду.
edition.cnn.com
Тебе Магугу з Йоганнесбурга заснував власний бренд жіночого одягу в 2016 році. За допомогою своїх колекцій дизайнер фокусує увагу на соціальних і політичних проблемах. Наприклад, лінійка 2018 року Gender Studies присвячена умовам життя та праці жінок у ПАР, де досі поширене женоненависництво та насильство. Дизайнер посилався на серію широко висвітлених вбивств, які відбувалися в Південній Африці в 2017 та 2018 роках, в тому числі й на випадок з дівчиною на ім'я Карабо Мокоена, яка була вбита власним хлопцем у Йоганнесбурзі.

В осінній колекції 2019 Тебе вирішив відбити власні нічні жахи — він записував їх у журнал за порадою матері, яка особливо вплинула на його становлення. Таким чином дизайнер хотів довести, що «час страждань перетворюється в позитивну, прекрасну річ». В цьому випадку в елегантний одяг з відсилками до традиційних жіночих силуетів: разом з його структурними сукнями та елементами корсетних виробів уживаються асиметрія та несподівані розрізи.
Крайня лінійка Thebe Magugu SS20 натхненна Black Sash — революційної групою південноафриканських жінок, які починаючи з 50-х років боролися за права та гідність під час апартеїду.
Made on
Tilda