Український спальник Turbat Ultar отримав «Оскар» в індустрії туристичного спорядження

Трисезонний спальний мішок бренду Turbat визнали найкращим у світі за версією ISPO Award 2022 — найпрестижнішої міжнародної нагороди в галузі туристичного спорядження.
ISPO Award відзначає найбільш інноваційніші продукти для спорту та активного відпочинку. За нагороду борються найбільші бренди світу, і цього року Turbat став першою українською компанією, яка отримала цю відзнаку.

Спальник розробив програміст, мандрівник, а сьогодні і воїн ЗСУ Макс Перегінка. Ще у 2019 році ґік туристичного спорядження взявся за роботу разом із креативним директором Turbat Маріаном Стрільцівим. Вони тестували різні матеріали й утеплювачі в походних умовах у Карпатах, на Кавказі та Алясці, поки не вдосконали виріб вагою 680 грамів, в якому комфортно спати в діапазоні від -2 до +3 градусів.
Макс Перегінка
33 грами українського гусячого пуху, загорнуті у надлегку японську тканину, вигнута форма блискавки, що дозволяє зручно закривати мішок однією рукою, додаткова вентиляція ніг і можливість ходити в спальнику табором — далеко не всі переваги інноваційного спорядження.

«Серед інших претендентів Ultar виділився цікавішими конструктивними рішеннями, відмінним балансом ваги, теплоізоляції та зручності користування. Іншими словами — за сміливість бути унікальним», — зазначила команда після перемоги.
Спальник з'явився у продажу в лютому, за кілька днів до повномасштабного вторгнення росії в Україну, тож був розкуплений військовими та цивільними попри туристичне призначення. Наразі Turbat готує нову партію, яка з'явиться в магазинах у лютому 2023-го.

Митці презентували гуні з грибного міцелію та глечики, створені 3D-друком

Пара з Одеси фіксує наслідки «руського міру» та героїзм українського народу

Made on
Tilda