Команда найбільшої fashion-школи України UFEG візьме участь у Digital Fashion Week New York
З колекцією Cybercrafted Soul
7-11 вересня відбудеться масштабна подія у Метавсесвіті. Модні дизайнери зі всього світу продемонструють свої колекції на Digital Fashion Week NYC. Серед учасників віртуального заходу — студенти та викладачі найбільшої освітньої інституції для fashion-фахівців в Україні Ukrainian Fashion Education Group, які презентують колекцію Cybercrafted Soul, покликану одухотворити Метавсесвіт.
Створення одягу та аксесуарів завжди було духовним дійством для українців. Наші предки втілювали душу через власноруч виготовлені предмети, супроводжуючи працю співом і молитвами про щасливу долю. Мандруючи Метавсесвітом у 21 столітті, ми беремо з собою головне — наш дух, нашу культуру та наші ремісничі творіння, які завжди були оберегами для українців. Цифрова колекція, яку ми продемонструємо на Digital Fashion Week NY, веде наші думки на батьківщину, де б ми не були, і знайомить світ із рукотворную українською духовністю. Команда UFEG проносить національну спадщину через усі епохи та простори з Cybercrafted Soul.
У межах Digital Fashion Week NYC відбудуться подіумні покази з моделями-аватарами, які продемонструють віртуальний і оцифрований одяг модних дизайнерів, а також — виставки з віртуальними стендами, галерея бутиків, виступи світових лідерів digital-моди, afterparty та інші цифрові заходи.

Українські дизайнери продемонструють колекції на подіумах світу

Made on
Tilda