Synchrodogs і Louis Vuitton випускають фотокнигу, присвячену Україні
Дует українських фотографів продовжив серію фотоальбомів модного дому
З 2016 року бренд Louis Vuitton створює серію фотокниг Fashion Eye. Кожне нове видання розповідає історію місця, міста або країни за допомогою знімків. Різні відомі фотографи вже продемонстрували красу Французької Рив'єри, Балі, Майамі та Японії, і тепер на сторінках книги — українські Карпати.
До фотоальбому Ukraine (Fashion Eye) увійшов проект Slightly Altered, створений дуетом арт і fashion-фотографів з Івано-Франківська Synchrodogs. Знімки Романа Новена і Тані Щеглової народилися під час їхніх подорожей Карпатами. Фотографи працювали над проектом три роки та присвятили його взаємозв'язку людини з природою — тому, як ми неминуче впливаємо один на одного. Synchrodogs засуджують вирубку лісів і всіляке знищення природи, яке може призвести до катастрофічних наслідків.

Книга надійде в продаж 8 жовтня і буде доступна в магазинах Louis Vuitton, на сайті бренду та Amazon.
Украинский фотодуэт сотрудничает с именитыми брендами, представляет свои работы на выставках в разных странах мира, является контрибьютором New York Magazine, Dazed & Confused, Esquire и лауреатами профессиональных премий. Недавно Synchrodogs представили кампейн кутюрной коллекции Ruslan Baginskiy.

Український фотодует співпрацює з іменитими брендами, представляє свої роботи на виставках у різних країнах світу, є контрибутором New York Magazine, Dazed & Confused, Esquire та лауреатом професійних премій. Нещодавно Synchrodogs представили кампейн кутюрної колекції Ruslan Baginskiy.

Журнал присвятив вересневий випуск сотні людей і їхнім історіям

Засновниця бренду DZHUS про нову колекцію, речі-трансформери та зміни за 10 років історії марки

Made on
Tilda