25 українських дизайнерів представлять свої колекції на трейд-шоу PREMIUM Berlin
Команда Ukrainian Fashion Week оголосила про старт третього міжнародного сезону у рамках глобальної Ініціативи "Support Ukrainian Fashion"
11-12 липня 25 українських брендів представлять колекції на PREMIUM Berlin одному з найбільших trade show у Європі. Це друга співпраця UFW X PREMIUM Berlin, а також найбільший проєкт, запущений у межах Ініціативи.

Учасниками PREMIUM Berlin стануть: Anna Yasynska, Bobkova, Chereshnivska, Chuprina, Cristall, DevoHome, Domanof, Feb, Finch, Grie, Juliya Kros, Katerina Kvit, Kozhuhar, Logvin, Not Silent, Podolyan, Przhonska, RDNT, Sayya, Sheezen, Sidletskiy, Svitlo, T.Mosca, Vorozhbyt&Zemskova та 91lab.

Концепція простору, в якому дизайнери представлять свої колекції в Берліні, розроблена відомою українською художницею Грицею Ерде. Гриця працює в сюрреалістичному стилі, створюючи альтернативні реальності та привносячи в цей світ гіпотетичні ситуації, емоції та особистості типу «а що, якби». Мовою колажу вона часто дає людям на старих фотографіях нові місії, персонажі та положення в діалозі. Як художник-фігуративіст, вона досліджує, як форма працює для композиції залежно від світла та кольору, і водночас намагається показати новий, нереальний та абстрактний сенс.

Для Ukrainian Fashion Week X PREMIUM Berlin Гриця створила колаж в основі якого є річка. Навколо річки розгортаються сюжети-метафори, змішані з людей в українських національних костюмах, людей з домашніми тваринами на фоні велетенських рослин. Річка є амбівалентним символом, що відображає як творчу, так і руйнівну силу природу.

Українські дизайнери завжди обирають шлях створення, а не руйнації.
Попри повномасштабну російську війну в Україні, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week залишається вірним своїй місії: підтримувати індустрію та промотувати українські дизайнерські бренди на світовій fashion сцені. Сьогодні ця місія наповнена новими додатковими сенсами — через організацію участі українських дизайнерських брендів у міжнародних професійних подіях, створити для українських дизайнерів можливість отримувати замовлення на міжнародному ринку, що рятує та підтримує компанії, бізнеси та зберігає робочі місця сотень працівників fashion індустрії. Це також демонструє світові Україну, як країну не лише мужніх та стійких, а й креативних і талановитих людей, — коментує Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.
Партнером Ukrainian Fashion Week на виставці PREMIUM Berlin виступила агенція SASHKA project (Німеччина).

Україна готує одразу два проєкти для найбільшої архітектурної виставки світу

Made on
Tilda