Речі про Україну. В Парижі відбулася виставка Maison&Objet з українським стендом


Працюючи з керамікою, деревом і вовною, митці розповідають світові про нашу культуру
Через війну українські автори покинули свої майстерні, щоб працювати волонтерами. Та їхні роботи продовжують поширюватися світом. З 24 по 28 березня в межах весняної події Maison&Objet відбулася експозиція «Ukrainian ceramic and craft».
GUSHKA
NATURA CERAMICA
MAPICO
WOOD MOOD
Danuta Kril
GUSHKA
Danuta Kril
Сьогодні Україна вражає світ неймовірною мужністю, запеклим опором і прагненням до Свободи, яка для кожного з нас дорівнює Життю. Готуючи цей проєкт, нашою метою було здивувати людей талантом, свободою творчості, майстерністю роботи з природними матеріалами, сучасним мисленням, любов'ю до рідного краю і традицій, що притаманні Україні.
У виставці взяли участь майстерня виробів з вовни GUSHKA, бренд MAPICO, що створює домашній затишок за старовинними карпатськими техніками, студія архітектурного та предметного дизайну ZEMNA, виробник натуральних свічок WOOD MOOD і студія Diduh, що працює з «втраченим і відреставрованим» деревом. Також свої роботи продемонстували проєкти Natura Céramique та Empathy Céramique, художниця-скульпторка Ольга Радіонова, дизайнерки Анна Присюда і Данута Кріль, яка створила лімітовану колекцію GUCULIYA.TINI, що виринає з глибин українського етносу.

Куратори стенду — Анастасія Білецька та Сана Моро.
На обкладинці: GUSHKA

На підтримку тих, хто постраждав від війни в Україні

Made on
Tilda