Від Лос-Анджелеса до Берліна: новий сезон Ukrainian Fashion Week стане міжнародним
Українські дизайнери продемонструють колекції на подіумах світу
Ukrainian Fashion Week не пропустив жоден сезон за 25 років існування. На початку лютого fashion-інсайдери відкрили 50-й випуск подіумними шоу, арт-інсталяціями, віртуальними показами і навіть біодизайн-лабораторією. UFW мав ще багато планів на ювілейний рік, але вже за лічені дні їх зруйнувала війна — 24 лютого Росія почала повномасштабний наступ на Україну.

Оскільки 51-й сезон Українського тижня моди опинився під загрозою, оргкомітет запустив ініціативу «Support Ukrainian Fashion», звернувшись до тижнів моди у Європі та США з проханням представити нові колекції українських дизайнерів на світових подіумах. Тож Ukrainian Fashion Week SS23 відбудеться в новому міжнародному форматі.
Українські дизайнери використовують свої навички шиття, щоб підтримати українську армію, жертвують гроші на потреби біженців, волонтерять і всупереч жорстоким обставинам продовжують творити. Ми вважаємо обов'язком Ukrainian Fashion Week – підтримати українські бренди і зробити все, щоб їхні колекції SS23 побачив світ.
UFW вже підтримали Malta Fashion Week, Budapest Central European Fashion Week, Berlin Fashion Week, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid, Brussels Fashion Week і Vegan Fashion Week (Los Angeles).

Понад 20 українських дизайнерів презентуватимуть свої колекції у вересні-жовтні 2022 року.

Ochis — перший бренд у світі, який виробляє окуляри з кавової гущі

Перша транснаціональна співдружність європейських рад та інституцій моди

Українські митці продемонструють шоу «Danse Macabre» — виставу-рефлексію на повномаштабну війну в Україні

Made on
Tilda