Etnodim переймає спокій природи у проєкті «Вдосвіта»
Вишиванки українського бренду розквітають на тлі мальовничих Карпат
Etnodim презентував спільний проєкт-роздум із фотографом Степаном Лісовським, що надихає споглядати природу та турбуватися про себе в буремні часи.
Щось всередині застигло, а світ і події продовжують рух. Що то за межа, що то за перехрестя, де закінчується ніч і починається ранок? Це — вдосвіта. На перший погляд, порожнеча, але якщо придивитися, це момент з якого починається день. Невловима мить початку великих і вагомих процесів. Тож якщо вам здається ніби ви зависли десь між тим, що у вас було і між тим, що мало б бути — подивіться на природу. Спостереження за нею — це урок. Саме природа своєю розміреністю, циклічністю і законами, дає нам відповіді, як впоратися зі своїм життям. Саме вона показує нам, як тісно ми пов'язані своїм існуванням з усім, що нас оточує.
«Сміливість», «Ніжність», «Сяйво» — створюючи вишиті сукні та сорочки з льону, бренд Etnodim продовжує традиції українського одягу та збагачує національні орнаменти сучасною художньою мовою. Серед нещодавніх релізів дому — моделі з аплікаціями за мотивами художника Василя Корчинського та сорочка із вишитими контурами міст-героїв та мапи України.
Made on
Tilda