Новий номер Vogue Italia вийшов зі 100 обкладинками
Журнал присвятив вересневий випуск сотні людей і їхнім історіям
«У такі часи люди можуть робити одне з двох: мовчати або кричати. У квітні, коли ми вирішили залишити нашу обкладинку білою, ми були переконані, що мовчання було правильним посилом поваги та стриманості», — прокоментував головний редактор видання Емануеле Фарнеті. З настанням нового сезону журнал хоче, щоб його голос був почутий — Vogue Italia говорить про надію та красу.

Кожна обкладинка, що була знята в нью-йоркській студії фотографом Марком Бортвік, присвячена окремому головному герою. І разом вони складають портрет спільноти, яка починає життя з чистого аркуша після старанного очікування.
Креативний директор Vogue Italia Фердинандо Вердері говорить, що вони кинули виклик принципу «more is more», яким завжди вимірювала себе мода. Це «свято розмаїтості та унікальності, прагнення до відродження, яке після друку стає колективним досвідом».

Команда журналу зібрала 100 героїв із цікавими історіями: талановитих людей в різних областях, ікон минулого, представників різних вікових категорій і тих, хто не має нічого спільного з модою. Потім кожного з них попросили розповісти історію свого життя за хвилину. «Проект, який покликаний стати документом нашого часу», — впевнений Вердері.

Усі обкладинки вже надруковані та надійшли в продаж, а також опубліковані в
Instagram-акаунті видання.

Команда UFEG розповіла про роботу над проектом

До 31 жовтня у Франції заборонені заходи, в яких беруть участь понад 5000 осіб

Made on
Tilda