Vollebak — одяг із майбутнього
Перша в світі куртка з графена та найміцніші футболки на Землі — засновники лондонського бренду Vollebak заглядають на століття вперед
У той час як одяг робить те ж, що і робив останні 50 000 років, зберігаючи тепло, сухість і прохолоду, ми знаходимося на порозі революції. Протягом наступних 10-100 років одяг буде використовуватися для збільшення нашої сили та сенсорного сприйняття. Він допоможе нам стати швидше, розумніше та жити довше. Ми починаємо роботу над одягом наступних 50 000 років
Брати-близнюки Нік і Стів Тідболли звертаються до останніх досягнень науки і техніки. Дизайнери створили кокон для глибокого сну для перших місій на Марс і футболку з 120 метрів вуглецевого волокна, виготовлену за тією ж технологією, яку застосовують на Міжнародній космічній станції.
Щомісяця компанія Vollebak презентує не просто нові предмети гардероба, а нові концепції одягу
Нік і Стів не тільки дизайнери, а й спортсмени, тому для них важливо виробляти екстремальний одяг для екстремальних умов. І хоча на розробку однієї деталі одягу може піти не один рік, релізи марки розкуповуються за лічені дні чи навіть години.
Куртка, яку неможливо вбити, створена з полімерного волокна Dyneema. Вона в 15 разів міцніше за сталь, тому легко витримує удар ножа. Цікаво, що при низькій температурі пуховик стає ще надійнішим: при -50 °C тканина міцнішає на 5-10%.
Куртка з високочутливого матеріалу накопичує світло, яке потрапляє на його поверхню, і світиться в темряві, немов криптоніт. На пуховику можна створювати малюнки, використовуючи ліхтарик свого смартфона або будь-яке інше джерело світла. Куртка тримає тепло до -40 °C.
Ця двостороння модель виготовлена з єдиного в світі матеріалу, удостоєного Нобелівської премії, — графена. Хоча він складається лише з одного шару атомів вуглецю, графен володіє неймовірною міцністю, легкістю та високою провідністю, а також відштовхує бактерії та розсіює надмірну вологість тіла.

Історія бренду почалася в 2016 році, і ви можете дізнатися її в подкасті Ома Маліка. А наша редакція продовжує стежити за розробками Vollebak, які наближають майбутнє.

Історії десятків міжнародних експертів зібрані в одному місці

Проект забезпечує конкурентну перевагу в діджитал-просторі

Віртуальні герої демонструють осінню колекцію 2021

Made on
Tilda