Фільм We Margiela: історія найзагадковішого Будинку
Картина режисера Менни Лаури Мейер розповідає про найтаємничіший Будинок моди сучасності
Головні герої документальної стрічки — співзасновниця Maison Martin Margiela Дженні Майренс та її команда — розповідають про творчий процес і філософію французького Будинку, в якому культ креативного директора та його «я» поступився місцем «ми». Як, незважаючи на свою засекреченість, бренд, заснований в 1988 році бельгійським дизайнером і господинею модного бутика в Брюсселі, багато в чому вплинув на естетику цілого покоління дизайнерів, включаючи Александра Макквіна та Демну Гвасалія.
We Margiela — це унікальні архівні матеріали та глибокі інтерв'ю інсайдерів. Режисер картини встигла поспілкуватися з Дженні Майренс незадовго до її смерті влітку 2017 року, а також поговорити з колишніми членами команди Maison Martin Margiela: в документальній роботі з'являються голова комунікації Патрік Скаллон, дизайнер Лутц Хеель, візажист Інге Грогнард.

Фільм, випущений голландською компанією Mint Film у 2017 році, піднімає питання оригінальності, авторства та підлінності, говорить про суперечливі умови праці, складності, з якими зустрічаються незалежні дизайнери, та про інші глобальні проблеми індустрії.
Made on
Tilda