Про нас
Blur — професійний журнал для інсайдерів fashion-індустрії, створений на базі освітньої платформи Ukrainian Fashion Education Group. Ми розповідаємо, на чому варто концентрувати свою увагу, працюючи в одній з найвпливовіших галузей, яка завжди живе на кілька років вперед
На порозі нового десятиліття індустрія моди ступила на стежку кардинальних змін: ми купуємо віртуальний одяг, якого не існує в реальному житті, вирощуємо речі з бактерій, розвиваємо ринок перепродажу та сумніваємося в необхідності проведення традиційних fashion weeks. Кожен fashion-спеціаліст робить свій внесок в розвиток галузі, але ще кращих результатів ми досягаємо, об'єднуючись з представниками інших сфер — науки, техніки, медицини, екології та мистецтва.

Мета нашого журналу — створювати якісний контент, який сприяє розвитку української моди та професійної спільноти. Ми уважно слідкуємо за макро- та мікротенденціями, аналізуємо останні релізи та міждисциплінарні розробки, висвітлюємо значущі заходи світу моди, беремо інтерв'ю у найвпливовіших інсайдерів fashion-індустрії та ділимося з вами найважливішими новинами. Тому сподіваємося, що цей журнал буде надійним гідом та джерелом натхнення для тих, хто створює моду та формує майбутнє однієї з найголовніших креативних індустрій сучасності.
Ukrainian Fashion Education Group — найбільша в Україні багатопрофільна освітня платформа для фахівців fashion-індустрії. Ми забезпечуємо інноваційний підхід до вивчення будь-якого аспекту моди з урахуванням глобальних змін, що відбуваються у світовій системі моди та суспільстві сьогодні. А також сприяємо створенню професійної fashion-спільноти в нашій країні та її інтеграції в світову модну систему.
Made on
Tilda