Vogue та CFDA запустили ініціативу A Common Thread
І перепрофілювали свій фонд для підтримки модної спільноти в період пандемії COVID-19
У Vogue та Ради модельєрів Америки, яку сьогодні очолює Том Форд, давні партнерські відносини: в 2005 році вони відновили розпродаж Seventh on Sale, відреагувавши на кризу СНІДу, в 2009-му створили свято моди та шопінгу Fashion's Night Out у момент, коли економіка потребувала підйому, а після подій 9 вересня 2011 років запустили CFDA/Vogue Fashion Fund, щоб розвивати нове покоління американських дизайнерів.
Тепер по всіх каналах Condé Nast у співпраці з CFDA будуть підвищувати обізнаність про пандемію коронавірусу, а також збирати кошти для тих, чий бізнес найбільш постраждав від епідемії в американській fashion-спільноті. Зробити пожертву можна на сайті.
Паралельно проект A Common Thread буде розповідати історії дизайнерів, які невпинно працюють за лаштунками по всій країні. Vogue та CFDA випустять серію відео про те, як епідемія вплинула на fashion-бізнес, як в нинішніх обставинах справляються модні бренди та які плани будує індустрія, щоб іти далі.
«Проблеми, з яким ми стикаємося, глибокі. Але я сподіваюся, що цей фонд є кроком у правильному напрямку, та я з нетерпінням чекаю на те, щоб розповісти вам більше про це в найближчі дні та тижні», — написала головний редактор Vogue Анна Вінтур.
Made on
Tilda