У Познані відкрилася виставка авангардних творінь Айріс ван Херпен
Alchemic Couture демонструє, як переплітаються інновації та майстерність нідерландського дизайнера
Айріс ван Херпен об'єднує мистецтво, науку та сучасні технології, створюючи фантастичні наряди. На виставці в Galeria na Dziedzińcu можна побачити вироби, виготовлені за допомогою 3D-друку, лазерного різання та копіткої ручної роботи — міждисциплінарні твори дизайнера різних років, які змінили ландшафт високої моди. «У її світі немає нічого неможливого», — говорить куратор експозиції Войцех Петр Онак.
З 2011 року Айріс регулярно представляє свої творіння на Тижні високої моди в Парижі, кожен раз дивуючи fashion-ком'юніті новаторськими формами. Розробляючи свої колекції, дизайнер співпрацює з вченими, художниками та архітекторами, досліджує відносини між тілом людини та її одягом. Ван Херпен надихається танцем і розглядає рух як метаморфічну силу, яка в поєднанні з модою може розширювати форму людського тіла, створюючи унікальні силуети. Її колекції також натхненні такими музами, як Кейт Бланшетт, Тільда Свінтон і Наомі Кемпбелл.
Нагадаємо, що Айріс ван Херпен однією з перших у галузі почала успішно застосовувати метод 3D-друку. Цікаво, що при підборі тканин дизайнер віддає перевагу або найпередовішим матеріалами, або підкреслено архаїчним. Вона використовує вуглеволокно, латекс, поліетилентерефталат, створює взуття з агату та яшми.

Виставка Alchemic Couture буде відкрита до 31 січня 2021 року.

Про вплив часу на модні тенденції за останні 150 років

Провідний український дизайнер про диктат тіла та модного образу

Його можна буде подивитися з 16 по 22 листопада

Made on
Tilda