Активіст Алок Вейд-Менон закликає зробити світову індустрію моди агендерною
Про що розповів інфлюенсер на сцені BoF Voices
Перформанс-художник, дизайнер та активіст Алок Вейд-Менон стверджує, що індустрії моди та краси необхідно звільнити від традиційної гендерної сегментації, щоб задовольняти потреби трансгендерних і гендерно неконформних людей. Вважаючи себе небінарной персоною, Алок виступає за свободу самовираження та подорожує по всьому світу з лекціями про гендерний нонкомформізм. Вейд-Менон ділиться власним досвідом, в якому не обійшлося без дискримінації та насильства.

На сцені BoF Voices, де обговорюються найважливіші проблеми світової fashion-індустрії, Алок закликав відмовитися від поділу Тижнів моди на жіночі та чоловічі та просувати трансгендерних і небінарних людей на керівні посади, а також підтримувати організації, які борються за їхні права.
Люди хочуть естетики різноманітності, але насправді вони не хочуть нас
«Я не ідея. Я не символ. Я не опора. Я — особистість », — сказав Алок. Саме тому індустрії моди та краси повинні бути агендерними.

За словами активіста, в усіх модних шоу та рекламних кампаніях повинні бути задіяні люди різних рас, гендерів і вікових груп з різними параметрами, також варто відмовитися від поділу магазинів і журналів на жіночі та чоловічі: «Мода повинна надавати можливості, а не обмежувати їх».

Після виступу на BoF Voices Алок написав в своєму Instagram, що безстатева мода — це майбутнє, сьогодення та минуле. У одягу немає статі, він здобуває його як політичний проект по західному бінарному поділу.

Made on
Tilda