Квітневий номер Vogue Italia виходить з порожньою обкладинкою
Багатозначний білий колір
У п'ятницю в продаж надійде новий номер італійського Vogue. Вперше в історії журналу обкладинка буде білосніжною: редакція вирішила помістити на неї тільки логотип і номер випуску.

Менш ніж два тижні тому команда видання збиралася віддати до друку номер, який створювався протягом деякого часу та містив спільний проект з L'Uomo Vogue. Але редакція відклала готову роботу та почала з нуля.
Говорити про щось ще, поки люди вмирають, лікарі та медсестри ризикують своїм життям, а світ назавжди змінюється — це не ДНК Vogue Italia
У своєму інстаграм-профілі команда написала, що рішення надрукувати повністю білу обкладинку пов'язано не з відсутністю зображень, а з багатозначністю білого кольору. Він символізує повагу, переродження та світло, яке настає після темряви. Білий — це сума всіх кольорів. Він асоціюється з уніформою тих людей, які ризикують своїм життям, щоб врятувати інші, а також з простором і часом, які необхідні для роздумів і мовчання. Білий — для тих, хто наповнює порожнечу ідеями, думками, історіями, рядками віршів, музикою та турботою про інших.

У квітневому номері з'являться прості та чесні образи, які об'єднують людей на відстані та стають візуальним документом теперішнього часу.
Made on
Tilda