Roussin презентували ART-фільм про безпеку руху на дорогах
В межах fashion-ініціативи #безсекундижиття
Модний бренд продовжує соціальний проект Safe Fashion за підтримки Українського культурного фонду. Його амбітна мета — зменшити ризик виникнення ДТП за участю пішоходів у 6,5 разів.

Команда Roussin створила 3000 дизайнерських рюкзаків із світловідбивними елементами для дітей молодшого шкільного віку міста Сміла. Ініціатива покликана убезпечити молоде покоління від ризиків на дорогах в темний час доби, адже видимість пішохода в рефлективному одязі водієм збільшується до 130 метрів замість звичних 17.

Дізнатися більше про соціальний проект Roussin тепер можна в ART-фільмі про безпеку руху на дорогах та відповідальність пішоходів.
Школярі безкоштовно отримали рюкзаки під час Тижня Безпеки Руху у 15-ти школах міста, включаючи Мистецьку спеціалізовану школу-інтернат і Спеціальний інтернат для розвитку дітей з особливими потребами. Подарункові бокси також містили звернення від дизайнерки Софії Русинович та лекцію-мультик про правила дорожнього руху і важливість рефлективних елементів.
До ініціативи #безсекундижиття долучилися й українські лідери думок. У своїх соцмережах вони розвіяли стереотип про рефлективний одяг та наголосили, що безпека на дорозі — справа не лише водіїв, а й пішоходів. До проекту приєдналися: співаки Alyona Alyona, Юлія Саніна (The Hardkiss), Антон Савлепов (АГОНЬ), OLEYNIK, MamaRika, Тамерлан й Альона Омаргалієва, групи TVORCHI та YUKO, телеведучі Соломія Вітвіцька, В'ячеслав Соломка, дизайнер Володимир Демчинський, учасники шоу ТМПУ Дмитро Сукач та Олена Феофанова, актори Валерія Ходос, Костянтин Войтенко, Максим Самчик, Богдан Юсипчук та інші інфлюенсери.

Українська дизайнерка про життя бренду під час і після локдауну

Переможницею стала Тесс Ван Залінґе з Нідерландів

В онлайн-програмі — 3D-виставки дизайнерів з усього світу

Made on
Tilda