AstraFit надає віртуальні примірочні онлайн-магазинам
Проект забезпечує конкурентну перевагу в діджитал-просторі
«86% населення не вписуються в стандартні розміри S M L», — пишуть АстраФіт. Тому 70% продажів у ритейлі як і раніше відбувається в фізичних магазинах: покупці витрачають час на офлайн шопінг, щоб зрозуміти, як саме буде сидіти та чи інша річ, виходячи з особливостей фігури.

Завдяки сервісу AstraFit клієнти модних брендів можуть приміряти речі онлайн. Їм потрібно лише знати точні параметри тіла: зріст, обхват грудей, талії, стегон. Розумна технологія покаже, як на вас будуть сидіти різні розміри, та дасть рекомендацію щодо вибору оптимального варіанту.

Програмою вже користуються український бренд Must Have, сервіс оренди суконь Oh My Look! і мультибрендова мережа MEGASPORT.
Інтернет-магазини можуть самостійно встановити віджет за кілька хвилин або замовити віртуальну примірочну, яка вимагає спеціальної інтеграційної команди для установки, що займе вже не один день. Але в будь-якому випадку онлайн-магазину потрібно буде оцифрувати свій асортимент — внести всі дані про виріб, включаючи його виміри, інформацію про бренд, артикул і фото виробу в його цифровий профіль.
За словами співзасновника компанії Микити Добриніна, проект прагне перетворити онлайн-примірку в таку ж звичну дію, як онлайн-платежі або використання кредитної картки.

Провідний український дизайнер про диктат тіла та модного образу

Він дає друге життя вінтажним або пошкодженим речам

Історії десятків міжнародних експертів зібрані в одному місці

Made on
Tilda